Skocz do zawartości
Frugo

Formularz rekrutacyjny - Frugo

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
[Krzysiek]

Data urodzenia:
[25 maj 2014 - 00:04]

Chcę grać z ACC w:
[ArmA 2: CO]

Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:
[W armie byłby to mój pierwszy team lecz w Bf3 grałem i gram w klanie PB(Polska Brutalna), również respektuje grę ze znajomymi( w BF np. biorę MAV'a i spotuje dla kumpla z moździerzem cele itp.)]

Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:
[Mogę powiedzieć tyle iż od dziecka jestem pasjonatem lotnictwa wojskowego. uważam, że to moja najlepsza dziedzina, mam za sobą symulatory takie jak Ił2 sturmovik, Microsoft Simulator, War Thunder itd. No i doszedłem do ArmA 2 gdzie zatrzymał mnie realizm pola walki(namierzane bomby, rakiety)]

Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:
[szukam ekipy w której będę mógłbym pograć zespołowo lecz w większych grupach, (rozmawianie przez radio, skradanie się, podawanie współrzędnych celu)]

Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
[samoloty i myśliwce]

Coś o mnie:
[Jak już przeczytaliście mam na imię Krzysiek. Mieszkam w Warszawie i na tą chwilę uczęszczam jeszcze do gimnazjum. Wiem o tym, że mój wiek mnie wyklucza "gimbus" no ale cóż nie zaszkodzi spróbować! Chciałbym się dostać na szkolenie myśliwców ale na razie to są tylko moje marzenia.]

Osoba polecająca : Nie podano

 

Kliknij tutaj aby zobaczyć formularz rekrutacyjny

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...