Skocz do zawartości
Mronzio

Formularz rekrutacyjny - Mronzio

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
[Łukasz]

Data urodzenia:
[31 grudzień 1997 - 00:00]

Chcę grać z ACC w:
[ArmA 2: CO]

Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:
[Nigdy nie należałem do żadnej grupy. Jednak bawię się w ASG (Airsoft), gdzie współpraca z drużyną jest wymagana. W naszej drużynie ASG uczymy się taktyki zielonej i czarnej, dlatego mam już o tym jakieś pojęcie ;)]

Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:
[W ARME 2 bawię się od roku, a w ARME 3 od jakiś 3 miesięcy. Jednak ARMA 3 zniechęciła mnie, ponieważ akcja prowadzona jest w przyszłości. Jeśli chodzi o inne symulatory, to przez jakieś 2 lata grałem w symulator lotu, a dokładniej Microsoft Flight Simulator X (na dole jest napisane, żeby wypisać też takie symulatory, więc napisałem ;) )]

Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:
[Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ widziałem kilka Waszych akcji na serwerze i bardzo mnie to przekonało... po prostu jestem fanem takich akcji ;)]

Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
[Piechota, Jednostki specjalne, Śmigłowce transportowe]

Coś o mnie:
[Mam na imię Łukasz i jestem z Katowic. Mam 16 lat (31 grudnia... xD będę miał 17). Gram dużo na kompie (nie wiem czy to dobrze, czy źle xD), ale również jestem aktywny sportowo, bawię się w ASG (podobne do army, tylko w real lifie :D)]

Osoba polecająca : Nie podano

 

Kliknij tutaj aby zobaczyć formularz rekrutacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...