Skocz do zawartości
Marecki

Formularz rekrutacyjny - Marek

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Marek

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna, 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
2001.09.18

Którą wersję Army posiadasz?:
ArmA 3

Wiem o ACC dzięki:

Grupie Arma 3 Polska na FB.



Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Należę do 718th Legionu. Jest to grupa grająca misje w uniwersum Star Wars w arma3.



Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

Od około roku gram w Arme3, zacząłem od przejścia kampanii potem dołączyłem do wyżej wspomnianego 718th Legionu. Tam nauczyłem się  podstawowej pracy w grupie, poszerzyłem wiedze dotycząca mechanik army oraz nauczyłem się podstaw działania w grupie piechoty ( są to mechaniki uproszczone, cały czas się uczymy, nie mamy wyspecjalizowanych szkoleniowców). Gram tam od niecałego roku. Ostatnio intensywniej gram w armę na trybie KOTH. Doświadczenia dużego nie mam, umiejętności tez nie są wybitne, uczę się na błędach.

W inne gry symulacyjne nie grałem.



Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Chciałbym uczestniczyć w misjach innych niż do tej pory ( tych w uniwersum Star Wars). Chciałbym podszlifować swoje umiejętności oraz wejść na wyższy poziom. Misje na których byłem do tej pory nie dawały mi jednak tego czego pragnąłem czyli organizacji i kompetentnych dowódców ( winić ich za to nie mogę bo to świeża grupa zrobiona przez ekipę znajomych).



Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Piechota, Jednostki specjalne, Jednostki pancerne, Śmigłowce bojowe

Coś o mnie:

Mam na imię Marek, mam 19 lat i jestem w klasie maturalnej technikum na profilu mechatronik. Z tym zawodem wiążę moją przyszłość. Interesuje się militariami, sztukami i sportami walki, grafiką 3D, uniwersum Star Wars i lubię zwierzęta. 



Osoba polecająca:



Zobacz cały formularz rekrutacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czołem @Marecki

Wpadnij do nas na TeamSpeak, aby chwilkę porozmawiać.

W celu rozmowy skontaktuj się z @Black, @Patriotic, @Semir lub @Templar Ikona na TS: kwatermistrz.png

W razie naszej nieobecności możesz się zgłosić do kogoś z administracji. Ikona na TS: sztabowiec.png

 

>>>>Namiary na nasz TS<<<<

Do usłyszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...