Skocz do zawartości
sajko

Formularz rekrutacyjny - Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Michał

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna, 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
2003.03.28

Którą wersję Army posiadasz?:
ArmA 3

Wiem o ACC dzięki:

O ACC dowiedziałem się ze strony internetowej facebook, na której jest prowadzony przez was fanpage.



Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Doświadczenie mam początkujące o ile można tak to nazwać, wcześniej brałem udział w grach GSR (http://grupagsr.eu/) na Armie 3, lecz przez brak czasu i sprawy osobiste musiałem odejść podczas szkolenia i tak to po roku,dwóch latach? Chciałbym podjąć się rozgrywki raz jeszcze tym razem do skutku. Aktualnie nie jestem członkiem żadnych sił zbrojnych lecz zaledwie za miesiąc mam termin służby przygotowawczej w naszym Wojsku Polskim.



Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

Wcześniej nie miałem żadnego do czynienia z symulatorami, grałem tylko na Armie 3 głównie COOP misje mil-sim na zagranicznych serwerach które były bez "WL" mam na mysli niemieckie,angielskie,tureckie.. Dogadywałem się językiem Angielskim.



Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Do dołączenia przekonały mnie liczne materiały na youtube, wraz z samą rozgrywką którą prowadziłem na innych serwerach mniej zaawansowanych, gdyż chce pogłębić swoją wiedze jak i mieć możliwość pogrania w fajnym,przyjemnym gronie i wczuć się w immersje. Przekonała mnie też moja pasja do militari, chyba każdy w życiu interesował się chociaż raz wojskiem.



Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Piechota

Coś o mnie:

Jestem Michał mam 18 lat, na co dzień uczęszczamy do technikum, do klasy mundurowej o profilu wojskowym - od zawsze pasjonuje się siłami zbrojnymi różnych państw. Myślę ,że jestem koleżeński, trzymam się kultury osobistej, nigdy nie próbuje stworzyć jakiegoś konfliktu pomiędzy sobą a kimś innym, umiem być posłuszny przełożonemu, trzymam nerwy na wodzy i potrafię zachować "zimną krew". Potrafię się wsłuchać w to co jest mi tłumaczone, dogłębnie się uczę i liczę się z konsekwencjami.



Osoba polecająca:
Facebook


Zobacz cały formularz rekrutacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czołem @sajko!
Wpadnij do nas na TeamSpeak, aby chwilkę porozmawiać.

W celu rozmowy skontaktuj się z @Fistach@Black, @Patriotic lub @Templar. Ikona na TS: kwatermistrz.png

W razie naszej nieobecności możesz się zgłosić do kogoś z administracji. Ikona na TS: sztabowiec.png

 

>>>>Namiary na nasz TS<<<<
 

Alternatywnie zapraszamy na rozmową na naszego Discorda!

 

>>>>Namiary na nasz Discord<<<<

 

Do usłyszenia!

Edytowane przez Fistach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...