Skocz do zawartości
Jaskier

Formularz rekrutacyjny - Jaskier

Rekomendowane odpowiedzi

TAK Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

TAK Posiadam mikrofon

TAK Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

TAK Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do rozgrywki

 

 

Imię:

Paweł

 

Data urodzenia:

Czerwiec '93

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

Skądś o was wcześniej słyszałem, ale w przypływie szczerości wyznać muszę, że nie wiem. Na pewno z jakiegoś forum wiedzę tą wyniosłem.

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

Bo tak. A ten jakże jasny konkret rozwijając - lubię grać w teamie niezależnie od tego, czy to byłby coop. czy jaka inna fantazja. A im większy team - tym lepiej ;)

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

W OFP swego czasu się trochę pogrywało, ale tak konkretnie (i internetowo) to od września 2009 w ArmA II. Misje na CFOG-u, Virtual Battle, trochę dominacji z 13 PPL ...

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem: ( Nie tylko ARMA się liczy. Osoby grające w klanach w inne gry też mają pojęcie o grze zespołowej i takie członkostwo mówi nam coś o graczu.)

Klan Horde of Rabbits w Battlefield: Bad Company 2 [JESTEM]

Jeden z przedstawicieli Stolika u Asa w Red Orchestra : Ostfront 41-45 [JESTEM]

Linia lotnicza Eastavia w sieci VATSIM [JESTEM]

 

Osoba polecająca:

Brak

 

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )

Historia ! Nade wszystko historia ! A po niej dobre książki. Nadzieje, na miłe pogaduszki i fajne rozgrywanie misji wszelakich.

 

Pozdrawiam,

Jaskier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uprzejmie dziękuję, mody w trakcie ściągania, acz pojawił się problem z Teamspeakiem. Mianowicie udało mi się wejść na serwer, napisać "Dzień dobry" na chacie do jednego z członków, a następnie rozłączyłem się, ujrzawszy iż mam nieco za starą wersję ACRE. Podjąwszy próbę ponownego połączenia widzę info, iż zostałem zbanowany, albowiem "Anonimów nie przyjmujemy". Tak więc generalnie prosiłbym o pomoc - w jaki sposób założyć konto, gdyż do tej pory nie czyniłem tego, albowiem nie był to dotychczas problem.

 

Sądzę, iż ten problem, jak wiele innych tutaj zostanie szybko rozwiązany i z góry dziękuję za pomoc.

 

Pozdrawiam,

Jaskier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podjąwszy próbę ponownego połączenia widzę info, iż zostałem zbanowany, albowiem "Anonimów nie przyjmujemy". Tak więc generalnie prosiłbym o pomoc - w jaki sposób założyć konto, gdyż do tej pory nie czyniłem tego, albowiem nie był to dotychczas problem.

Nie musisz zakładać konta, tylko połączyć się z nickiem innym niż TeamSpeakUser.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Głupia sprawa, bo u mnie jak najbardziej był Jaskier i do tej pory jak wchodziłem, to wszyscy również widzieli mnie jako Jaskra ...

 

Za linki dziękuję, wcześniej pobrane.

 

{EDIT Po 2 minutach]

 

Już wszystko było jasne, aż wstyd przyznać, jakiż to błąd robiłem. Jako, iż TS3 wraz z ACRE mam oddzielnie od TS3, to w tym pierwszym po zainstalowaniu nie wykonałem całości Setup Wizarda, acz przy logowaniu zaznaczałem, iż nick mój - Jaskier.

 

Rozwiązane, dziękuję za cierpliwość i przepraszam za niepotrzebny spam tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...