Skocz do zawartości
mikixd112

Formularz Rekrutacyjny - mikixd112 - odrzucone.

Rekomendowane odpowiedzi

[Tak] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[Tak] Posiadam mikrofon

[Tak] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[Tak]Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do rozgrywki

 

 

Imię:

Mikołaj

 

Data urodzenia:

[12/11/1997]

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

O tym serwerze dowidziałem się z internetu, czyli z youtube.

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

Chcę do was dołączyć ponieważ ten serwer znaczy dla mnie wiele.Grę ArmA 2 poznałem dzięki filmą na Youtube stworzonych przez graczy tego serwera.Dzieki oglądaniu tych flimów zacząłem robić podobne misje w edytorze Arm'y i naprawde dobrze mi to szło.Od kilku miesięcy marze żeby dołączyć do waszej ekipy i myślę że zasługuję na dołączenie do was.

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA: Tak prawdę mówiąc to doświadczenie mam tylko z ArmA armed assault 1, czyli z pierwszej wersji gry ArmA.Tam właśnie zacząłem moją kariere w Arm'ie, grałem tam w misje coop z moim bratem i czwiczyliśmy do misji wykonanych samodzielnie przez mojego brata.

 

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem: W ArmA 2 nie byłem w żadnej grupie, wkońcu musi być ten pierwszy raz.W Gta San Andreas Multiplayer na serwerach Role Play (czyli Realne Życie) byłem w Policji oraz w wojsku.Tak jak w ArmA 2 i w Gta San Andreas stosowaliśmy taktyke czarną, czyli działanie w budynkach, oczyszczanie ich i tak dalej, taktyka zielona, jest ona używana w dżungli, w lasach i innych terenach zieleni, taktyka czerwona jest używana w terenach zabudowanych, taktyka niebieska jest stosowana w akcjach wodnych.Wszystkie te taktyki napewno przydadzą mi się do ArmA 2, znaczy.. tak myślę..

 

Osoba polecająca:

Nikt, po prostu z youtube dowiedziałem się o tym serwerze.

 

Coś o sobie: Nazywam się Mikołaj, jak narazie mieszkam za granicą, czyli w Niemczech w małym miasteczku blisko franfkurtu nad menem.Posługuję się trzema językami, Polskim, greckim, oraz Angielskim a teraz dojdzie jeszcze jeden język, czyli niemiecki.Z językiem greckim zapoznałem się na cyprze, i tam chodziłem do cyprysjkiej szkoły przez 3 lata.Język angielski znam dosyć dobrze, ponieważ ucze się go od 3 klasy podstawówki.Język polski to mój ojczysty język więc znam go bardzo dobrze.Teraz dochodzi język niemiecki, mieszkam w niemczech od 2 miesięcy więc nie znam go za dobrze ale jestem w trakcie nauki.Interesuję się wojskiem, chyba mam to po moim ojcu, gdyż był on wojskowym jako starszy szeregowy w wojsku polskim w Tarnowie, po za tym w wolnym czasie gram w piłkę nożną jak większość nastolatków w moim wieku.Jednym z moich ulubionych filmów jest film pod tytułem "Wojna w Iraku", ten film oglądałem z trzy razy, i ciągle nie mogę się napatrzeć na akcje w nim, na żołnierzy jak wykonują swoją robote.Takie właśnie filmy mnie interesują.Chciałbym naprawdę zostać prawdziwym żołnierzem, może uda mi się spełnić jedno z moich marzeń, ale napewno jak się spełni marzenie o dołączeniu do was, bede szczęśliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale napewno jak się spełni marzenie o dołączeniu do was, bede szczęśliwy.

Hmmm jak widać ludzie mają różne marzenia , moim jest dostać się do Biura ochrony rządu (BOR) jestem bliski tego poniewaz moje studia (jak i naważniejsze znajomości) pozwolą mi spęłnić to marzenie.

 

Witaj i zapraszamy :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


chyba nie masz o czym dyskutować w tej chwili. Odczekaj rok i zgłoś się potem. Kwatermistrz musiał ci na samym początku to powiedzieć że minimalny wiek to 15. Jeżeli wg. rocznika powinieneś mieć 14 lat a wg. twojej daty urodzenia obecnie masz 13 to mała szansa byś w obecnej chwili przekroczył progi baraków ACC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12 listopada 2012r. spełni się twoje marzenie ,a póki co ,to tak jak napisał Redu

to mała szansa byś w obecnej chwili przekroczył progi baraków ACC

,bo punkt pierwszy ACC: Informacje Ogólne mówi

Wymagany wiek 15+, Twój nick musi być "normalny" i łatwy do wywołania. Niedopuszczalne są nicki niedojrzałe i niewymawialne, lub zapisane językiem tzw. "dzieci neostrady".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hej, chwila, po co ta dyskusja? Nabijacie sobie posty czy co? Regulamin jest regulaminem i tyle. Nie spełnia wymagań wiekowych i koniec dyskusji. Takie dyskusje przeprowadzajcie sobie w dziale dyskusja ogólna a nie w rekrutacji.

Wg. mnie cały ten temat razem z formularzem powinien iść do kasacji bo gracz nie przeczytał regulaminu, albo go przeczytał i chciał kombinować z kwatermistrzem. Kwatermistrz powinien na samym początku powiedzieć twardo że nie ma szans dostania się z wiekiem poniżej 15 lat i zamknąć temat bezdyskusyjnie.

 

Tak więc wnoszę wniosek o kasację lub zamknięcie tematu rekrutacji gracza mikixd112 by uniknąć bajzelu jakim jest offtop i dyskusja na temat regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...