Skocz do zawartości
Mardok

Formularz rekrutacyjny-Mardok

Rekomendowane odpowiedzi

[TAK] Posiadam oryginalną grę ArmA 2:Combined Operations

[TAK] Posiadam mikrofon

[TAK] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[TAK] Zobowiązuje się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi " forum przed przystąpieniem do rozgrywki

 

 

Imię:

[ Jarek ]

 

Data urodzenia:

[ Listopad, 1981 ]

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

[ youtub ]

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć:

[ 10 lat temu skończyłem zasadniczą służbę wojskową i trochę tęsknie za tym.Na waszych filmikach widać że bardzo profesjonalnie podchodzicie do tematu co bardzo mi się podoba.Dlatego chciałbym do was dołączyć i przeżyć to jeszcze raz (chociaż wirtualnie ). Dodam jeszcze że w wojsku byłem działonowym operatorem BWP-1 (w grze BMP-2 ) i chciałbym jeszcze raz się taką maszyną przejechać :) ]

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

[ Brak ]

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem:

[ jedynie coop w splinter cell, modern warfare 2, 3 ]

 

Osoba polecająca:

[ Brak ]

 

Coś o sobie:

[ Z zawodu mechanik samochodowy, ale pracuje w zupełnie innym zawodzie.Interesuje się muzyką, oraz trochę bawię się tatuażem. Tak poza tym to szary zwykły człowieczek :) ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj! Ściągaj addony i wchodź na TS'a. W razie problemów pytaj.

 

Pomocy. chyba cos zrobiłem nie tak instalując te wszystkie mody.nie umiem załączyć teraz gry pisze :Include file x\ace\addons\main\script_macros.hpp not found. co mam zrobić ? czy czeka mnie na nowo instalacja wszystkiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomocy. chyba cos zrobiłem nie tak instalując te wszystkie mody.nie umiem załączyć teraz gry pisze :Include file x\ace\addons\main\script_macros.hpp not found. co mam zrobić ? czy czeka mnie na nowo instalacja wszystkiego ?

 

Przypuszczalnie, coś zrobiłeś nie tak.

 

Usuń folder @ACE i inne zaczynające się @ACE... a następnie przegraj je ponownie do folderu z grą .

Być może też źle zrobiłeś skrót do gry i coś przeinaczyłeś.

Jeżeli będzie miał z tym problem to przyjdź na TS'a ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomocy. chyba cos zrobiłem nie tak instalując te wszystkie mody.nie umiem załączyć teraz gry pisze :Include file x\ace\addons\main\script_macros.hpp not found. co mam zrobić ? czy czeka mnie na nowo instalacja wszystkiego ?

Kiedyś miałem dokładnie ten sam błąd, ale za Chiny Ludowe nie pamiętam, co to było. Pamiętam jedynie, że kod błędu ma się nijak do tego, co rzeczywiście nie bangla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...