Skocz do zawartości
Duku

KONKURS - Sprawdź czy Masz TO we krwi

Rekomendowane odpowiedzi

KONKURS - Sprawdź czy Masz TO we krwi

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.656597424406370.1073741851.534873043245476&type=1

 

"Zgłoś się pomiędzy 1 a 15 maja do najbliższej Stacji Krwiodawstwa, oddaj 450 ml krwi, prześlij nam na PRV kopię zaświadczenia z własnoręcznie dopisaną adnotacją: "Mam TO we krwi!"

Każdy kto spełni opisany warunek i polubił nasz profil w nagrodę otrzyma "Mini Plecak Wira" a w nim - dobrane przez ratowników pola walki JWK - podstawowe wyposażenie przydatne do udzielania pierwszej pomocy."

 

S!

 

 Właśnie na FB to widziałem i chciałem dać na forum. W poniedziałek miałem iść oddać krew w innej zbióce a tak to pójdę na początku maja i będę mógł wziąć udział w konkursie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zakończenie Konkursu!
 
Z profilu "Cisi i Skuteczni" na FB:
 

MAM TO WE KRWI - Zakończenie akcji

Niełatwo nas zaskoczyć, ale tym razem z pokorą przyznajemy – zrobiliście to i to nawet dwukrotnie!
Jesteśmy pod wrażeniem osób, które mając świadomość zmiany zasad, związanych z wyczerpaniem limitu mini-plecaków Wira zdecydowały się oddać krew i przystąpić do akcji.
Akcja zakończyła się dokładnie o północy więc teraz czas na kilka informacji na które z pewnością czekacie niecierpliwie.
Przede wszystkim Ci, którzy do godziny 23:00 5 maja spełnili wszystkie warunki opisane w poście dotyczącym konkursu i przesłali do nas na PRV zaświadczenie bądź kopię książeczki Honorowego Dawcy Krwi w pierwszej kolejności otrzymają mini-plecaki Wira.
Następnie z wszystkich pozostałych zgłoszeń spełniających warunki wylosowanych zostanie 100 osób, które także otrzymają ten prezent. Zwycięzców losowania poprosimy o adresy w celu przesłania nagrody.
Pozostałe osoby, które wzięły udział w akcji i postąpiły zgodnie z opisem konkursu na naszym profilu otrzymają certyfikaty podpisane przez naszego Dowódcę.
Po przeanalizowaniu wszystkich przesłanych przez Was zaświadczeń opublikujemy podsumowanie, w którym podamy ile krwi, płytek i osocza udało się dzięki Wam zebrać.
Musimy Was jednak poprosić o cierpliwość – przeanalizowanie Wszystkich zgłoszeń, losowani a nawet wypełnienie certyfikatów na pewno trochę potrwa.
Następne zadanie będzie dwa razy trudniejsze.
Pozostańcie na nasłuchu!


Oryginalna wiadomość!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...