Skocz do zawartości
Klakier

Formularz rekrutacyjny - Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Tomek

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
1988.01.19

Którą wersję Army posiadasz?:
Arma 3 Apex

Wiem o ACC dzięki:

Grałem jednym z aktywnych członków ACC. To dzięki niemu wiem o ACC i w sumie dlatego tu zawitałem.Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Aktualnie jestem aktywnym członkiem grupy GCT - GameCorner Team. Tam zapoznałem się z Armą i przez kilka ostatnich lat nabywałem umiejętności i doświadczenie. Przeszedłem wewnętrzne treningi RKM, Radiooperatora i Nawigacji, Sapera, Pilota śmigłowca, wstępny dowódcy, granadiera i strzelca AT. Dodatkowo od wielu lat zajmowałem się rekrutacją i szkoleniami podstawowymi w GCT także jestem osobą przeszkoloną w pracy z innym. Po za tym interesują mnie klimaty związane z militariami i wojskowością.

 

Przed A2 i A3 grałem sporo w AmericasArmy gdzie też przewinęło mi się kilka klanów również jako lider jednej z nich.Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

Jak napisałem wcześniej od kilku lat gram regularnie w A3 i wcześniej w A2 z kolegami z GCT. Uczestniczyłem w wielu treningach i rozgrywkach jak i sam trenowałem rekrutów. Uważam moją znajomość Army jako zdecydowanie dobrą. Oczywiście nie pamiętam może jak operuje się każdym rodzajem uzbrojenia, ale wystarczy że sobie odświeżę we własnym zakresie i przypomnę sobie obsługę nawet najbardziej skomplikowanego sprzętu.Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Ponieważ jest w Waszych szeregach kolega, którego znam i chciałem spróbować czegoś nowego. Dodatkowo przyciągnęła mnie ilość rozgrywek jakie mają miejsce w waszej grupie.Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Piechota, Jednostki specjalne, Śmigłowce transportowe

Coś o mnie:

Mam na imię Tomek. Mam 31 lat i mieszkam w Lublinie. Z zawodu jestem kierowcą kat.B. Interesuje się militariami, samochodami i lubię wypić dobre piwko. Jestem dość aktywnym graczem, chociaż ostatnio czasu mam trochę mniej niż jeszcze kilka lat temu, to jednak moja biblioteka steam czasami nawet mi zdaje się zbyt obfita :D Jestem osobą otwartą , łatwo nawiązuje kontakty i jestem raczej optymistą. Cenie sobie rzetelność i uczciwość. W sumie to nie wiem co jeszcze :) Pewnie wyjdzie w praniu.Osoba polecająca:
STALKER14


Zobacz cały formularz rekrutacyjny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Klakier!

Następnym krokiem jest przygotowanie się do szkolenia podstawowego od strony technicznej :

Poradnik poborowego Ci w tym pomoże

Poradnik Poborowego

 

Informacje dotyczące serwera oraz komunikacji przez program TEAMSPEAK 3 znajdziesz tutaj:

Poradnik Techniczny

 

Zostaw znak po sobie i daj znać innym ze właśnie do nas dołączasz. Mówiąc krótko Przywitaj się! ;)

Powitalnia dla nowych graczy

 

Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na najbliższe szkolenie podstawowe

Najbliższe terminy szkoleń Arma 3

 

W przypadku braku terminów skontaktuje się z kwatermistrzem lub administratorami (sztabowcami) w tej sprawie.

 

WAŻNE INFORMACJE DOT. PRZYGOTOWANIA DO SZKOLENIA!

1. W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry oraz addony są kompatybilne z wersjami znajdującymi się na naszym serwerze.

2. Możesz bez przeszkód testować swoją wersję gry z addonami wchodząc na nasz serwer, jednak pamiętaj, aby nie testować swego przygotowania w trakcie innych szkoleń i misji przed o po godzinie 20:00, kiedy prowadzimy rozgrywki.

3. Jeśli masz problemy wejdź na TS-a lub pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj aby nie dublować podobnych tematów) ew. pisz do mnie PM-a.

4. Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał TeamSpeak-a o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże - dowolna godzina.


Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum.

 

Pigułka Zasad Dotycząca Prowadzonych Rozgrywek po 20:00 na serwerach ACC:

1. Kanał Alpha jest zamykany o godzinie 20:00, prawo spóźnienia się (10 min) mają Donator, Opiekun, ViP, Weteran, Sztabowiec.

2. Musisz być przygotowany techniczne - nie wchodzisz na kanał Alpha, gdy coś jeszcze ściągasz, coś ci nie działa, nie wpływasz w ten sposób na opóźnienie rozgrywki.

3. Przygotowanie mentalne - bezwzględny zakaz stawienia się na rozgrywce pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, które znacząco wpłyną na twoje zachowanie / poziom rozgrywki.

4. Dyscyplina zapisów - szanuj pierwszeństwo tytułów i MC, w razie wątpliwości pytaj dowódcy misji na PW forum/TS, lub jeżeli takowy się nie zapisał - Opiekuna, Sztabowca. Gdy wiesz, że nie możesz się stawić a byłeś zapisany - WYPISZ SIĘ lub w skrajnej sytuacji poinformuj administrację o tym fakcie.

5. Podczas samej rozgrywki stawiamy duży nacisk na:
-dyscyplinę - obowiązuje starszeństwo stopnia jaki zaproponował MM lub w jego braku - dowódca operacji, jego zastępca, kolejni dowódcy i ich kolejni zastępcy
-komunikację - dostosuj poziom ACRE i efektów ARMA w taki sposób byś słyszał innych i sam brzmiał zrozumiale
-klimat - poza rozgrywkami RO, gdzie obowiązuje 100% klimatu, podczas randomowych obowiązuje jego minimalna wartość (wypowiadanie na temat danych czasów i odnosząc się do obecnych wydarzeń jakie panują na danej misji, przesadne podchodzenie do klimatu również będzie karane)

6. Po zakończonej rozgrywce następuje podsumowanie operacji, jeżeli bierzesz w nim udział, uszanuj hierarchię wypowiedzi jaką wyznacza dowódca operacji oraz wykaż się kulturą, gdy chcesz się wypowiadać lub bronić własnych racji.

 

Do zobaczenia na szkoleniu! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...