Skocz do zawartości
Kaczy

Formularz rekrutacyjny - Maciej

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Maciej

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
1995.07.20

Którą wersję Army posiadasz?:
Arma 3 Apex

Wiem o ACC dzięki:

O ACC dowiedziałem się od kolegi, który już kiedyś grał w Arme w ACCCzłonkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Nigdy nie należałem do żadnej grupy/klanu w jakiejkolwiek grze komputerowej, nie należę również do żadnej grupy militarnej ani paramilitarnej.

Zazwyczaj gram z swoimi najbliższymi znajomymi tworząc drużynę w Rainbow Six Siege lub ostatnio gram ze znajomymi w Armę tworząc 4 osobowy skład. Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

Moje doświadczenie nie jest duże, jest wręcz mikroskopijne. Arme 3 kupiłem niecały miesiąc temu po namowie znajomego i jest to moja pierwsza gra takiego typu.Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Zdecydowałem się na dołączenie do społeczności army, ponieważ po zakupie gry wraz z paroma bardziej doświadczonymi znajomymi zaczęliśmy grać operacje jako jednostki specjalne, przy okazji zachowując jak najwięcej realizmu się da przy wykonywaniu tych operacji. Po kilku tygodniach grania, stwierdziliśmy że fajnie byłoby przejść na trochę większą skalę i w taki sposób zaczęliśmy szukać społeczności army. Na dołączenie do ACC przekonał mnie jeden ze znajomych z którym grałem i który kiedyś grał w ACC.Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Piechota, Jednostki specjalne

Coś o mnie:

Jestem studentem bioinformatyki, aktualnie pracującym w SEO.

Od zawsze interesowały mnie sporty, sztuki i systemy walki, które uprawiam już od ponad 14 lat. Oprócz tego interesuje się informatyką, biologią i genetyką, a także militariami. Jestem raczej typem człowieka, który na początku jest bardzo wycofany, nie odzywam się za bardzo w nowym towarzystwie, ale z biegiem czasu staję się coraz bardziej otwarty i gadatliwy (czasem twarz mi się nie zamyka).

Mam duży dystans do siebie i lubię żartować dosłownie ze wszystkiego i nie istnieją dla mnie tematy tabu. Osoba polecająca:
Paradise


Zobacz cały formularz rekrutacyjny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć @Kaczy
Wpadnij do nas na TeamSpeak, aby chwilkę porozmawiać.

W celu rozmowy łap mnie, @Templar albo @Fistach. Ikona na TS: kw.PNG

W razie naszej nieobecności możesz się zgłosić do kogoś z administracji. Ikona na TS: sztab.PNG

 

>>>>Namiary na nasz TS<<<<

Do usłyszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Kaczy!

Następnym krokiem jest przygotowanie się do szkolenia podstawowego od strony technicznej :

Poradnik poborowego Ci w tym pomoże

Poradnik Poborowego

 

Informacje dotyczące serwera oraz komunikacji przez program TEAMSPEAK 3 znajdziesz tutaj:

Poradnik Techniczny

 

Aktualną listę modów i plik HTML do pobrania addonów przez Arma 3 Laucher znajdziesz tutaj:

Modyfikacje

 

Zostaw znak po sobie i daj znać innym ze właśnie do nas dołączasz. Mówiąc krótko Przywitaj się! ;)

Powitalnia dla nowych graczy

 

Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na najbliższe szkolenie podstawowe

Najbliższe terminy szkoleń Arma 3

 

W przypadku braku terminów skontaktuje się z kwatermistrzem lub administratorami (sztabowcami) w tej sprawie.

 

WAŻNE INFORMACJE DOT. PRZYGOTOWANIA DO SZKOLENIA!

1. W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry oraz addony są kompatybilne z wersjami znajdującymi się na naszym serwerze.

2. Możesz bez przeszkód testować swoją wersję gry z addonami wchodząc na nasz serwer, jednak pamiętaj, aby nie testować swego przygotowania w trakcie innych szkoleń i misji przed o po godzinie 20:00, kiedy prowadzimy rozgrywki.

3. Jeśli masz problemy wejdź na TS-a lub pisz na forum (uprzednio używając opcji szukaj aby nie dublować podobnych tematów) ew. pisz do mnie PM-a.

4. Jeśli mimo wszystko posiadasz problemy techniczne zapraszam na nasz kanał TeamSpeak-a o nazwie "Techniczny" - wystarczy, że wejdziesz i poczekasz, na pewno ktoś Ci w czymś pomoże - dowolna godzina.


Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum.

 

Pigułka Zasad Dotycząca Prowadzonych Rozgrywek po 20:00 na serwerach ACC:

1. Kanał Alpha jest zamykany o godzinie 20:00, prawo spóźnienia się (10 min) mają Donator, Mission Maker, Instruktor, ViP, Weteran, Sztabowiec.

2. Musisz być przygotowany techniczne - nie wchodzisz na kanał Alpha, gdy coś jeszcze ściągasz, coś ci nie działa, nie wpływasz w ten sposób na opóźnienie rozgrywki.

3. Przygotowanie mentalne - bezwzględny zakaz stawienia się na rozgrywce pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, które znacząco wpłyną na twoje zachowanie / poziom rozgrywki.

4. Dyscyplina zapisów - szanuj pierwszeństwo tytułów i MC, w razie wątpliwości pytaj dowódcy misji na PW forum/TS, lub jeżeli takowy się nie zapisał - Opiekuna, Sztabowca. Gdy wiesz, że nie możesz się stawić a byłeś zapisany - WYPISZ SIĘ lub w skrajnej sytuacji poinformuj administrację o tym fakcie.

5. Podczas samej rozgrywki stawiamy duży nacisk na:
-dyscyplinę - obowiązuje starszeństwo stopnia jaki zaproponował MM lub w jego braku - dowódca operacji, jego zastępca, kolejni dowódcy i ich kolejni zastępcy
-komunikację - dostosuj poziom ACRE i efektów ARMA w taki sposób byś słyszał innych i sam brzmiał zrozumiale
-klimat - poza rozgrywkami RO, gdzie obowiązuje 100% klimatu, podczas randomowych obowiązuje jego minimalna wartość (wypowiadanie na temat danych czasów i odnosząc się do obecnych wydarzeń jakie panują na danej misji, przesadne podchodzenie do klimatu również będzie karane)

6. Po zakończonej rozgrywce następuje podsumowanie operacji, jeżeli bierzesz w nim udział, uszanuj hierarchię wypowiedzi jaką wyznacza dowódca operacji oraz wykaż się kulturą, gdy chcesz się wypowiadać lub bronić własnych racji.

 

Do zobaczenia na szkoleniu! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...