Skocz do zawartości
Kera

Formularz rekrutacyjny - Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Arkadiusz

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna, 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
1998.11.11

Którą wersję Army posiadasz?:
ArmA 3

Wiem o ACC dzięki:

Szukałem jakiejś grupy do gry w Arme 3 i natknąłem się na ACC, zaciekawiłem się i postanowiłem spróbować swoich sił.Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Nie posiadam doświadczeń jeżeli chodzi o grupy w Armie, nie byłem też członkiem grup paramilitarnych i sił zbrojnych RP.

W innych grach głównie jakieś gildie w grach MMORPG, grupy znajomych z którymi grałem w różne gry multiplayer.Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

Grałem w Armę 3 na trybie singleplayer 81 godzin, trochę w Arme 2 i OFP dawno temu jeszcze bez Steama (obydwie gry na singlu).

Zdarzyło się trochę pograć w inne gry militarne tj. Squad (126 godzin) i Project Reality (ciężko określić ilość godzin, bo gralem parę lat temu i ostatnio trochę pograłem na serwerze COOP), inne gry FPS typu Battlefield czy Call of Duty również ogrywałem.

Grałem trochę też w najnowszy MSFS, kiedyś chwilę FSX ale to tak czysto rekreacyjnie, jeżeli chodzi o symulatory działań morskich nie posiadam na tym polu żadnego doświadczenia.Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Zdecydowałem się dołączyć, ponieważ szukałem grupy z którą mógłbym rozegrać od czasu do czasu misje w Armie a tryb singleplayer nie dostarczał mi pełni wrażeń które może dostarczyć gra w grupie, chciałbym nauczyć się współpracy na poziomie militarnym bo nie mam jakichś dużych doświadczeń z tym związanych.

Interesuję się militariami, ale nie w jakimś dużym zakresie - nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale uważam, że temat jest interesujący i warto pogłebiać wiedzę w tej dziedzinie (szczególnie w obecnej sytuacji geopolitycznej)Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Piechota, Jednostki pancerne

Coś o mnie:

Nazywam się Arek, mam 23 lata i interesuję się min. muzyką (trochę produkcji muzycznej dzięki znajomym), astronomią, historią, militariami i ostatnio ruszyłem trochę sprzed komputera na siłownie (za jakimś 4 podejściem w życiu i póki co trzymam się postanowienia), kiedyś parę lat jeździłem na deskorolce co również było moją pasją ale przez brak czasu spowodowany szkołą i pracą musiałem ją na obecny moment porzucić, ale chciałbym jeszcze kiedyś coś pośmigać :)Osoba polecająca:Zobacz cały formularz rekrutacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czołem @Kera!

 

Wpadnij do nas na TeamSpeak, aby chwilkę porozmawiać.

W celu rozmowy skontaktuj się z @Fistach@Black, @Calc lub @Templar. Ikona na TS: kwatermistrz.png

W razie naszej nieobecności możesz się zgłosić do kogoś z administracji. Ikona na TS: sztabowiec.png

 

>>>>Namiary na nasz TS<<<<
 

Alternatywnie zapraszamy na rozmową na naszego Discorda!

 

>>>>Namiary na nasz Discord<<<<

 

Do usłyszenia!

 

Edytowane przez Fistach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj @Kera!

Następnym krokiem w twoim procesie rekrutacyjnym jest przygotowanie się do szkolenia podstawowego od strony technicznej :

Poradnik poborowego Ci w tym pomoże

Poradnik Poborowego

 

Instrukcje dotyczące instalacji modów oraz konifguracji TeamSpeak 3 znajdziesz tutaj:

Poradnik Techniczny

 

Zostaw znak po sobie i daj znać innym ze właśnie do nas dołączasz. Mówiąc krótko Przywitaj się! ;)

Powitalnia dla nowych graczy

 

Gdy będziesz już przygotowany zapisz się na najbliższe szkolenie podstawowe.

Najbliższe terminy szkoleń Arma 3

 

Zapraszamy również do dołączenia na nasz serwer Discorda gdzie wrzucamy najnowsze ogłoszenia i inne ciekawe informacje.

Discord ACC

 

Jeśli w najbliższym, dogodnym dla Ciebie czasie żadne szkolenie nie jest zaplanowane skontaktuj się z Kwatermistrzem!

 

WAŻNE INFORMACJE DOT. PRZYGOTOWANIA DO SZKOLENIA!

1. W dniu szkolenia musisz mieć pewność, że Twoja wersja gry wraz z używanymi przez nas modyfikacjami są aktualne.

2. Możesz bez przeszkód testować działanie gry i modyfikacji na naszym serwerze Alpha, jednak pamiętaj, aby nie prowadzić testów w trakcie trwania rozgrywek oraz szkoleń.

3. Jeśli masz problemy wejdź na kanał "ArmA 3" na naszym TeamSpeaku lub napisz prywatną wiadomość do Kwatermiszrza (@Black, @Calc, @Fistach lub @Templar ).


Pamiętaj, że Twój nick w grze i na TS musi być zgodny z nickiem z forum.

 

Pigułka zasad dotycząca prowadzonych rozgrywek na serwerach ACC:

1. Punktualność - celem rozegrania misji zbieramy się na kanale ALPHA o godzinie 20:00. Na każdą rozgrywkę należy stawić się punktualnie.

2. Przygotowanie techniczne - każda osoba stawiająca się na kanale Alpha musi być przygotowana technicznie do rozgrywki - tzn. mieć pewność że wszystko działa prawidłowo, tak aby nie opóźniać startu misji.

3. Przygotowanie mentalne - obowiązuje bezwzględny zakaz stawienia się na rozgrywce pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających, które znacząco wpłyną na twoje zachowanie / poziom rozgrywki.

4. Dyscyplina zapisów - nie zapisuj się na sloty co do których nie masz pewności że podołasz wyznaczonym Ci zadaniom (np. pilot śmigłowca). Pamiętaj także iż zapisująć się na sloty rezerwowe oraz opcjonalne masz obowiązek stawić się w gotowości do rozegrania misji!

5. Podczas samej rozgrywki stawiamy duży nacisk na:
-dyscyplinę - obowiązuje starszeństwo stopnia jaki zaproponował MM lub w jego braku - dowódca operacji, jego zastępca, kolejni dowódcy i ich kolejni zastępcy
-komunikację - dostosuj poziom ACRE i efektów ARMA w taki sposób byś słyszał innych i sam brzmiał zrozumiale
-klimat i symulację - Wszelkie zachowania łamiące symulację i klimat rozgrywek (nadużywanie mechanik gry, nierealistyczne zachowania lub rozmowy "Out of Character") będa karane.

6. Po zakończonej rozgrywce następuje podsumowanie operacji, jeżeli bierzesz w nim udział, uszanuj hierarchię wypowiedzi jaką wyznacza dowódca operacji oraz wykaż się kulturą, gdy chcesz się wypowiadać lub bronić własnych racji.

 

Do zobaczenia na szkoleniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...