Skocz do zawartości
SOLKAS

Formularz rekrutacyjny - SOLKAS

Rekomendowane odpowiedzi

[Tak] Posiadam oryginalną grę ArmA 2: Combined Operations

[Tak] Posiadam mikrofon

[Tak] Zapoznałem się z zasadami zachowania i stylu gry obowiązującymi w społeczności ACC

[Tak]Zobowiązuję się zapoznawać z "Tematami Oficjalnymi" forum przed przystąpieniem do rozgrywki

 

 

Imię:

[Maciek]

 

Data urodzenia:

[styczeń, 1997]

 

Skąd się o nas dowiedziałeś:

[Filmik na youtube operacja [CON]Fusion, po obejrzeniu od razu zakupiłem grę]

 

Dlaczego chcesz do nas dołączyć?:

[Zawsze chciałem grać tak jak na waszych filmikach. Właśnie takiej gry szukałem i nie lubię jak jakieś dzieci się zabijają, a u was jest pełna dyscyplina i o to mi właśnie chodzi]

 

Doświadczenie z serią OFP/ArmA:

[Niestety nie mam jeszcze żadnego doświadczenia z tymi grami, ale dużo gram w MMOFPS]

 

Inne grupy, których jestem/byłem członkiem: ( Nie tylko ARMA się liczy. Osoby grające w klanach w inne gry też mają pojęcie o grze zespołowej i takie członkostwo mówi nam coś o graczu.)

[Gra BlackShot pod nickiem SOLKAS_4100 jestem zastępcą w klanie, sam załatwiłem nam kanał na ts i to ja ogarniam tam ludzi, sam się nigdy nie wygłupiam]

 

Osoba polecająca:

[brak]

 

Coś o sobie: ( zainteresowania, oczekiwania itd. W końcu trzeba Was poznać. )

[Co do zainteresowań, nie mam na kompie gry w której się nie strzela, na strzelankach spędzamkupe czasu i nie chwaląc się jestem prawie zawsze najlepszy na serwie np BlackShot, uwielbiam MMOFPS i serie GTA, co do oczekiwań to chciałbym z wami grać jak na filmikach,czyli dyscyplina i na prawdę odwzorowanie wojny]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam, ale mam mały problem. Zamówiłem grę na allegro, lecz jeszcze nie dotarła. Wszystkie treningi przeszedłem na wersji pirackiej. Jeżeli przesyłka dojdzie jutro do wieczora potwierdzę swoją obecność w niedziele. Przepraszam za kłopot. Mam jeszcze pytanko. Słyszałem, że jeżeli zamówiłem grę Arma 2 operation arrowhead nie będę mógł z wami grać, gdyż potrzebuję jeszcze podstawowej wersji gry czyli Army 2. Czy to prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli nie będę mógł z wami grać bez army 2 samej ?? A jeżeli bym zakupił Arme 2 combinated operations ??

I czy możecie mi dać gwarancję, że jeżeli kupię Arme 2 przez steam, a Arme 2 operation arrowhead mam z płyty to mi pójdzie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mniemam, że będziesz miał problem ze znalezieniem Army2 w wydaniu pudełkowym dlatego podopowiem, że najlepiej zrobić tak jak ja i jak poradził Rutek zakupić wydanie specjalne Cd-action nr 1/2011. Sam zakupilem takowe za 6 zl na allegro. Pamiętaj, że klucz tam zawarty jest do single a key do multi znajdziesz tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki wam, za podpowiedzi. Niestety nie "sram kasą" i nie kupie gry w ciemno dlatego pirace. Grę kupie oryginalną,lecz nie mogę podtwierdzić swojej obecności w niedzielę dnia 12.02.2012, czy trening mógł by się odbyć w następny weekend ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...