Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. Misja: Posterunek Restrepo Mapa: PR FATA MM: @Stahu Sloty: 15/22 Obecni: @Fistach @Sone @Maras @STALKER14 @TASMAN @Cyrith @Suszkow @Koxxus @Sensey @Riskus @Stachu @Lix @Pit @Teglat Opis: 173 Brygada Powietrznodesantowa ląduje w Dolinie Korengal aby ustabilizować sytuacje w regionie. Zapraszam do pisania opinii. To była pierwsza misja gracza @Stachu.
  3. Dzisiaj
  4. Templar

ARMA 3!

A mi się nawet podoba. Brakowało mi trochę "swojskich klimatów", a w paru kadrach widziałem Beskidzkie widoki. Jeżeli to są nawet assety z DayZ:SA ale można do nich wchodzić to dla mnie też na plus. Niech po prostu będzie to odpowiednio zaaranżowane to dla mnie będzie wystarczyć. Jestem świadom, że A3 nie będzie już tak pielęgnowane jak za czasów Apexa. Po cichu liczę na to, że to w związku z pracą nad A4 (kalendarzowo patrząc to A3 ogłosili 5 lat po A2, a że A3 stuknęło 5 lat ostatnio to...). Nie mniej jednak wiem, że nie ma co mieć nadzieji. Pozostaje jedynie czekać. A na teraz, może nowa mapa będzie na tyle wata uwagi, iż pogramy na niej co nieco. Heh, ja to się cieszę w ogóle że to "Polska" jest. Jakoś tak milej na serduszku się zrobiło. 🙂
  5. Maras

Posterunek Restrepo

do

Mam opóźnienie pociągu powrotnego. Nie wiem czy będę na czas. W razie czego @Koxxus @Sone @STALKER14 przejmijcie proszę dowodzenie. Ja postaram się dotrzeć jak to szybko możliwe.
  6. Zuza

ARMA 3!

Niestety nic się nie postarali z tą mapą ;/, troche przykro widzieć że z czasem coraz mniej pracy wkładają, Ogółem obiekty z tego co widze w większości podjumane z Dayz:SA , oczywiście to też w większości stare obiekty z czarnorusi z czasów A2 , troche obiektów z klasycznego A3 i to w sumie na tyle, troche mało oryginalności. Jedynie ukształtowanie terenu w miare na plus ale to już nawet w naszej paczce modów są niektóre ciekawsze tereny. W mojej opinii żeby mapa była interesująca musi pokazać coś nowego tak jak to zrobiła Tanoa, (Malden już nie bardzo bo to też same assety z A3) mogli by wyjść troche poza strefę komfortu i zrobić mape zimową przykładowo, albo nawet jakieś amerykanskie miasteczko a nie znowu Europa wschodnia ;D
  7. STALKER14

ARMA 3!

Ile czasu minie zanim na niej zagramy;p
  8. BoneBreaker

Posterunek Restrepo

do

Ja niestety jednak dzisiaj też nie moge, coś mi wypadło... zwalniam medyka, jak wróce i nadal będzie gra jeżeli będzie możliwość to chętnie dołącze
  9. Wczoraj
  10. Jutro tj 25 o 16 robie szkolenie MC Grenadier kto chetny  PV

11. Mam dwa kody rabatowe 20zł i 50zł na www.combat.pl . Jak ktoś chce to oddam za free.

1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. Doman

Doman

Dzięki za naprowadzenie. Poszukam piankowego, macie jakiś sprawdzony sklep lub model? Ew. ściąganie zza granicy też wchodzi w grę.

3. Krystian

Krystian

na militaria.pl jest trochę tych gazów i piankowych i żelowych

4. Alienzo

Alienzo

Albo @Doman rozważ to:

12. Alienzo

Ready Or Not (SWAT)

Będzie produkt, zrobię order
  13. Jimmy

Ready Or Not (SWAT)

Wystartował pre-order. Alfa od sierpnia. https://voidinteractive.net/#pre-order
  14. Znając temat nie polecam. Lepiej już Hornet. Prawie skończony i można z lotniskowców operować. Do F-16 z racji jego ciągłego użycia w NATO nie mogą dodać tak dużej ilości uzbrojenia jaką posiadają w rzeczywistości. Nie będzie Harpoon'ów ani wielu innych systemów. Na realia DCS będzie dostępne tylko to co w Hornecie. "In Real" F-16 może dużo więcej ale nie w DCS. A ja osobiście polecam retro i F-14. Nawet jak ktoś latać nie lubi, nie ma sprzętu to jak znajdzie sobie pilota, może się świetnie bawić
  15. Taki test na Polaka cebulaka. Zalewa ci dom, przyjeżdża straż i wojsko żeby całą noc przeżucać worki z piaskiem co by Ci dobytek życia uratować. Co robisz? 

A) Pomagasz z całych sił wraz ze swoimi 2 dorosłymi synami. 

B) Pytasz się jak możesz pomóc i czy quad i przyczepa którą masz w garażu mogą się do czegoś przydać. 

C) Masz wyjebane, siadasz ze swoimi rosłymi synkami na werandzie i walisz wódę patrząc jak zastęp straży i 50 żołnierzy zapierdala żeby Ci uratować dobytek. 

1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Rizzet

Rizzet

Byle somsiada też zalało.

3. Krystian

Krystian

@Alienzo właśnie zobaczyłeś na własne oczy z czym codziennie muszą zmagać się policjanci, ratownicy medyczni i strażacy i nie mam na myśli sił przyrody.

4. Lix

Lix

to jest oparte na jakimś udokumentowanym fakcie?

16. Ostatni tydzień
  17. Stahu

[IFA3] Najkrótszą Drogą

do
    Rok 1944, pluton piechoty 1 Samodzielnej Brygady Spadochronowej ma za zadanie zająć most na rzece Ren podczas operacji "Market Garden". Misja wykorzystuje 2-wojenną paczkę modów. Minimum 14 os. | Więcej informacji o misji w "czytaj więcej" Czytaj więcej .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1, .h2, .h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { grid-gap: 10px; margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot.wolny { text-shadow: #3CFF0099 1px 0 10px; } .tuwpisany .opcja, .tuwpisany .wpisany, .tuwpisany .opis { color: white !important; font-weight: bold !important; text-shadow: none !important; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } .log-wypisany { color: rgb(248, 79, 0); margin: unset; } .log-wpisany { color: rgb(13, 222, 0); margin: unset; } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
  18. Fistach

Szkolenie Podstawowe

Szkolenie Podstawowe
  19. Alienzo

ARMA 3!

No chyba mi się nawet podoba Lubię i takie klimaty Sci Fi od czasu do czasu. Może by tak zrobić coś dla 8-10 osób?
  20. Zuza

ARMA 3!

Hmm, a może arma wprowadzi swoją własną wersje ACRE? edit: czy ja widze tam naszą wuzetke na amerykańcach?\ edit2: jednak nie haha ^^
  21. No Panowie @Tes i @Maras, wywołuję was do tablicy.

Rok temu kpiliście sobie z pomysłu mapy Suwałk do Army, którą próbowałem zorganizować, a tu proszę, Bohemia wyskakuje z nowym dodatkiem i mapą, która wygląda identycznie. Zatem tu i teraz publicznie pytam was:

comment_fttze6fnWQ0WBirZxo0qauRSOXRDxnXR

Pozdrawiam,
    Rożek :sun:

1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Zus

Zus

Taki syf w dlc?

3. Alienzo

Alienzo

Ponoć dodali do frakcji cywili miejscowych z dzidami :D

4. Krystian

Krystian

W ACE oprócz soli, krwi itp mają dodać Duch Puszczy

22. Tes

ARMA 3!

Poland can't into Space but Space can into Poland
  23. canadian

ARMA 3!

Kosmici. F I N A L L Y!
  24. Jimmy

ARMA 3!

Pany, pal licho te ufoludki. Sprzęt, nowa mapka, sprzęt CBRN, polskie znaki, roboty piro widziałem jeszcze jakieś urządzonko pomiarowe - sądzę, że moderzy to fajnie wykorzystają.
  25. Rutek

ARMA 3!

mm, nowa "Czarnoruś" „Arma 3 Contact” wprowadza wschodnioeuropejski obszar o powierzchni 163 km², który obejmuje częściowo opuszczony region Nadboru na terenie polskojęzycznego kraju o nazwie Liwonia.
  26. Koxxus

ARMA 3!

Czekaj... Czyli według lore ARMY polska ma na swoim terenie separatystów.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Dodaj nową pozycję...