Skocz do zawartości

Cichy

mł. Chorąży
 • Zawartość

  600
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Cichy w Rankingu w dniu 1 Wrzesień 2016

Cichy posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

53 Wyśmienity

O Cichy

 • Tytuł
  Stary użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje Cichy

 1. Dodatkowe sloty na misję Wojsko Leci Z Nieba. Serdecznie zapraszam

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. Alienzo

   Alienzo

   Nie ma już w WP czegoś takiego jak amunicyjny bądź asystent do KM i RPG gdyż jest to uznawane za broń indywidaulną. A 2 moździerze by wypaliły jak najbardziej :) Czemu niby miałyby nie wypalić? Albo moździerz i ATGM?

  3. Cichy

   Cichy

   Ponieważ taka drużyna robiła by za straż tylną przez cała rozgrywkę z powodu tych dwóch moździerzy, A co do asystentów/amunicyjnych to się poprawie na następny raz. Połączenie moździerza i PPK mogło by miec sens, ale to już w następnyh misjach, teraz nie chce robić miszmaszu.

  4. Alienzo

   Alienzo

   Jeśli ktoś moździerze umie wykorzystywać tylko zostawiając na tyłach i potrafi strzelać tylko za pomocą mapy i linijki to wtedy tak, będzie to drużyna tyłowa. Tymczasem moździerz nie musi być z tyłu i równie dobrze sprawdza się z przodu na pierwszej linii przy strzelaniu z celownika, bez używania mapy. Tzw. szybkie strzelanie. Mniej więcej dlatego w desancie używa się lekkich moździerzy 60mm aby mogły być użyte w bezpośredniej konfrontacji z przeciwnikiem ;) Da się to zrobić tylko trzeba podchodzić do niektórych zagadnień elastycznie i nie zawsze myśleć że się nie da i ch...j ;)

×