Skocz do zawartości

Bubinsky

st. Szeregowy
 • Zawartość

  116
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Bubinsky w dniu 5 Styczeń

Użytkownicy przyznają Bubinsky punkty reputacji!

Reputacja

11 Dobry

O Bubinsky

 • Tytuł
  Stary użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska

Ostatnie wizyty

408 wyświetleń profilu
 1. Cokolwiek by się działo, nie zmieniaj dystansu między celami, łażenie po dżungli, sprawdzanie pleców i obserwowanie każdego podejrzanego krzaczka bo się ruszył na wietrze to 3/4 klimatu tej misji Ale pomyśl z tym żarciem, bo z jednej strony niby, przy tym czasie misji, ono nie powinno mieć żadnego wpływu na graczy, ale z jakiegoś powodu po jakimś czasie stamina nam się nie podnosiła wogóle powyżej 1.5 kreski, nieważne ile czasu byśmy nie odpoczywali.
 2. No misja mi się podobała, szczególnie ta strzelanina na stoku Chociaż ty @VegaZ chyba dość źle kojarzysz mojego farta do obrywania w nogi Z uwag to naprawdę pomyśl o tym żeby wrzucić nas do misji w inny sposób. Misja wogóle nie bardzo wymaga śmigłowca bo nie wchodzimy do jakiejś odciętej wioski wysoko w górach, tylko do miejscowości z dość dobrym połączeniem drogowym, to raz, a dwa zerknij na literówki w briefingu - trochę to razi.
 3. Bubinsky

  Hydepark

  Cholera wie, czy to dokument, propaganda, czy nowa kreskówka na Cartoon Network
 4. Może mi ktoś wyjaśnić jak, z punktu widzenia missionmakera, działają pojemniki z krwią / osoczem ? Kto to może podawać - każdy / medyk / doktor ? Czy można ją podawać tylko w pobliżu pojazdu ? Albo gdzie są ustawienia od tego, bo w ustawieniach medycznych ACE nie widzę.
 5. No co ja mogę powiedzieć, misja bardzo fajna i klimatyczna - a mówię to pomimo faktu że 2/3 misji spędziłem jako kompletnie niestrzelający kierowca MRAPa :). Jeśli co z uwag, to może dałoby radę załatwić microdagr dla kierowców ? Już nawet nie chodzi o to że tam jest bardziej czytelny GPS, ale też o to że microdagr ma tarczę kompasu, bo ten co w samochodzie jest to zawsze pokazuje tylko gdzie jest skierowany front pojazdu i jak coś widzę przez okna to trudno mi jest precyzyjnie zameldować co i na jakim kierunku się znajduje. Wogóle, wszystkie sprawy związane z kierunkiem, typu "jedź na azymut xxx i gdzieś nas na wzgórzu znajdziesz" bardzo by to ułatwiło.
 6. @Templar gdyby mi chodziło o zwykłe jednostki do wstawiania z edytora, którym się daje waypointy, to bym się nawet w ORBATa nie bawił, miałem nadzieję stworzyć frakcję którą będzie można sobie bezproblemowo używać razem z ALIVE.
 7. Bubinsky

  Hydepark

  1:30 - ten moment gdy okazuje się że zapomniałeś założyć stopery na początku misji.
 8. Ktoś robił może coś z ORBAT Creatorem i wie dlaczego pojazdy z paczki RHS się bugują ? Tzn. Jak się doda pojazd z załogą do frakcji to sloty strzelca / dowódcy są zablokowane, a zamiast kompletu załogi jest tylko kierowca. Sprawdzałem na pojazdach z innych paczek i tego problemu nie ma.
 9. Obawiam się że usłyszysz to tutaj jeszcze nie raz, musisz dać KONIECZNIE latarki do mapy, w późniejszej fazie misji mapa jest po prostu nieczytelna. Poza tym, jakby dało się załatwić jakąś dodatkową przystawkę CQB do tych ACOGów to byłoby fajnie, nie jest to pilnie, bo z laserami daje radę, ale jednak fajnie by było według mnie. Mimo tego misja mi się podobała, więc tak ogólnie to dla mnie na plus
 10. Cóż ... zdaję sobie sprawę że misja zakończyła się tak naprawdę zanim się dobrze rozpoczęła, ale jak ktoś chce tutaj coś napisać dobrego / złego, to niech się nie krępuje. Z rzeczy na których mi szczególnie zależy to wasza opinia czy potrzebna jest w briefingu informacja o tym że sziłka jest jednak aktywna, czy pozostawić ten temat w sferze domysłów.
 11. do
  W wyniku zwiększenia aktywności obrony przeciwlotniczej Wojsk Obrony Czernorusi samoloty ze zrzutami zaopatrzenia dla powstańców CHDKZ zaczynają coraz rzadziej docierać do pozycji Czernoruskiego Ruchu Czerwonej Gwiazdy. Mały oddział partyzantów sympatyzujący z powstańcami ma za zadanie, przynajmniej tymczasowo, zaradzić temu problemowi poprzez zniszczenie pobliskiego stanowiska pojazdu ZSU-23-4 Szyłka oraz wysadzenie składu wyrzutni przeciwlotniczych.
 12. Znaczy tak jak ci pisałem zaraz po misji, zastanawiałem się czy chce mi się przychodzić, przyszedłem - i nie żałuję . A teraz będę się czepiał pierdół daj ludziom pistolety, choćby dlatego że przynajmniej połowa ludzi miała na kamizelce lub przy pasie kabury na pistolet i to głupio wygląda jak takie puste są.
 13. Bubinsky

  Projekt SILENT WAR

  Rożku przestań, bo jeszcze uwierzę że SW wyjdzie za mojego żywota
 14. Bubinsky

  Act of Violence

  do

  Przepisuję się na rezerwę bo chętnie dołączę, tylko nie wiem czy zdążę.
×