Skocz do zawartości
KayDeJack

Formularz rekrutacyjny - Kajetan

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Kajetan

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna, 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
2004.09.15

Którą wersję Army posiadasz?:
Arma 3 Apex

Wiem o ACC dzięki:

FB sprawdzał moje historie i wyświetlił post wasz. Skubany wiedział że szukam grupy do grania w Arme.



Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Grałem w wielu ,,jednostkach'' od Chillsim aż do hardcore milsim w różnych realiach. (ww2, vietnam, nowoczesne pole bitwy, wojny klonów)



Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

Jak napisałem powyżej grałem w kilku grupach. Wiele z nich było Hardcore. Nastawione na akcje ale także przekazanie jakiejś nauki np. jak się poruszać itp. Weterani wojska brytyjskiego szkoli ludzi i prowadzili grupę w której grałem kilka miesięcy. Mowa o TFF Spearhead. 
Grałem sporo godzin w CoH. 
Ostatnio gram na publicznym serwerze 77Jsoc. 
W wielu grupach byłem chwalony za bardzo dobrą komunikację oraz dowodzenie zespołem. Dbałem o członków zespołu. Są zawsze na 1 miejscu potem wykonanie misji. (Liczy się zabawa a nie leżenie przez 10 min z czerwonym ekranem pół misji)



Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Chce wrócić do hardkorowego grania w Armę z modami. Wcześniej grałem w zagranicznych grupach więc spróbuje teraz z rodakami coś ugrać. 



Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Jednostki specjalne

Coś o mnie:

Cichy, nieśmiały, jakieś żarty znam, i nie lubię o sobie rozmawiać byle komu. (niskie zaufanie)



Osoba polecająca:



Zobacz cały formularz rekrutacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czołem @KayDeJack!
Kolejnym krokiem twojej rekrutacji jest odbycie rozmowy z Kwatermistrzem.

W celu przeprowadzenia rozmowy zapraszamy na nasz TeamSpeak. Skontaktuj się z @Blazis @Black @Calc @Puchacz bądź @Templar
są oni oznaczeni na TS taką ikoną: kw.PNG

W razie nieobecności kwatermistrzów możesz się zgłosić do dowolnego członka administracji oznaczonego ikoną: sztab.PNG
 

>>>> Połącz się z naszym serwerem TeamSpeak <<<<

 

Alternatywnie zapraszamy na rozmową na naszego Discorda!

 

>>>>Link do serwera Discord<<<<

 

Do usłyszenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...