Skocz do zawartości

Czarny

Szeregowy
 • Zawartość

  39
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

12 Dobry

O Czarny

 • Ranga
  Użytkownik forum

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska

Ostatnio na profilu byli

767 wyświetleń profilu
 1. Monitor

  Dell U2412H jest całkiem dobry (mam dwa). Z odwzorowaniem kolorów może być problem: ma srebrną czerń. Generalnie to nie sprzęt dla grafika. Mi tam nie przeszkadza. Dobra gwarancja, dobrze się zestawia z drugim dellem, bo ma cienkie ramki boczne, dodatkowe usb i takie tam. Jest też obrotowy, tzn możesz go używać w pionie. Mi się nie zdarzyło potrzebować.
 2. Czy jest ktoś chętny do polatania w dniach poniedziałek-czwartek między 22.00 a 0.00?

  Cokolwiek (latanie w szyku, bez szyku,  inne) i czymkolwiek.

  Propozycja oczywiście skierowana do tych, którzy nie biorą udziału w misji o 20.00.

  W razie potrzeby zapewnię jakiśtam swój serwer z prawidłowym zestawem modów i o rozsądnej wydajności

  Niestety utknąłem w trybie weekendowo-wyjazdowym-oraz-zjamij-się-dzieckiem i nic z tym nie zrobię na razie.

 3. DayZ

  Ale to jakiś skok ewolucyjny, czy po prostu kolejny patch po alphie? Można już założyć własną rozgrywkę MP?
 4. Taki tam bardzo drogi otwieracz do piwa:

   

 5. [UNSUNG][14.07.2017] JO 36 Lazy Day in Vietnam

  LAZY DAY IN VIETNAM Jest kwiecień 1968 roku. W trzy miesiące po rozpoczęciu ofensywy Tet działalność partyzancka Vietcongu daje się we znaki na wszystkich odcinkach. W dolinie Da Krong, sąsiadującej z granicą Laosu, często dochodzi do incydentów. Partyzantka dostaje coraz lepsze wyposażenie. Dochodzi do regularnych krwawych potyczek w ciężko dostępnych, gęsto zarośniętych górzystych terenach. Kompania F z 2-ego Batalionu 101 dywizji powietrzno-desantowej, stacjonuje w FOB SARGE. Ich rejon odpowiedzialności to około 25 km2 terenu. Ostatnimi czasy, przez pewne napięcia polityczne, zakazano całkowicie wypadów za granicę, na teren Laosu. Vietcong wykorzystuje to do magazynowania, na terenie sąsiedniego państwa sporych zasobów, które później rozprowadzane są na resztę południowego Wietnamu, poprzez rozbudowany system rzek. DO ROZEGRANIA MISJI POTRZEBA 15 piechociarzy z ACC + 2 pilotów śmigłowców + 1 pilot Phantom/Skyrider. Jeśli do godziny 19-ej 14.07.2017 nie będzie wymaganej ilości osób, misja zostanie odwołana. DANE WYWIADOWCZE: Do udziału w rozgrywce wymagane jest pobranie z repo aktualnej paczki UNSUNG. APEX NIE JEST WYMAGANY! MADMAN HQ Platoon Leader (1st. Lt.) - Platoon Sergeant (SSgt.) - Radiooperator (Spc.) - Platoon Medic (Spc.) - Alienzo ALPHA RIFLE SQUAD Squad Leader (Sgt.) - Cender Fire Team Leader (Cpl.) A1 - Rizzet Grenadier (Pvt.) A1 - Automatic Rifleman (Pvt1) - towarzysz Rilfeman (Pvt.) - Wolvi Rifleman/Ammo Bearer (Pvt.) - Spitfire Fire Team Leader (Cpl.) A2 - Krusher Grenadier (Pvt.) A2 - negocki Automatic Rifleman (Pvt1) - Komando Rilfeman (Pvt.) - Krystian Rifleman/Ammo Bearer (Pvt.) - Bober BRAVO RIFLE SQUAD Squad Leader (Sgt.) - [AFTP] Fire Team Leader (Cpl.) A1 - [AFTP] Grenadier (Pvt.) A1 - [AFTP] Automatic Rifleman (Pvt1) - [AFTP] Rilfeman (Pvt.) - [AFTP] Rifleman/Ammo Bearer (Pvt.) - [AFTP] Fire Team Leader (Cpl.) A2 - [AFTP] Grenadier (Pvt.) A2 - [AFTP] Automatic Rifleman (Pvt1) - [AFTP] Rilfeman (Pvt.) - [AFTP] Rifleman/Ammo Bearer (Pvt.) - [AFTP] CHARLIE WEAPON SQUAD Weapons Squad Leader (Sgt.) - Zus Machinnegunner (Pvt1) -Sonat Assistant MG (Pvt) - Machinnegunner (Pvt1) - Tes Assistant MG (Pvt) - Rifleman/Medic - SKY SHADOW - Skyrider/ O-2A Skymaster/ F-4 Phantom Pilot (Cpt.) - HAIRCUT -1 -UH-1 C/D / CH-47 Helicopter Pilot (2nd.Lt.) - Intruzik Co-Pilot (2nd.Lt.) - Czarny HAIRCUT -2 -UH-1 C/D / CH-47 Helicopter Pilot (2nd.Lt.) - Co-Pilot (2nd.Lt.) - HAIRCUT -3 -UH-1 C/D / CH-47 Helicopter Pilot (2nd.Lt.) - Co-Pilot (2nd.Lt.) -
 6.  

  I wtedy na treningu SLT pojawiam się ja - cały na biało.

  Czy ktoś coś chce polatać po godzinach (np. niedziela wieczór)?

  1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
  2. Czarny

   Czarny

   Czy we wtorek wieczór ktoś chętny na latanie równolegle do misji (albo na którymś serwerze ACC, albo mogę postawić swój).

  3. Dagon

   Dagon

   a dziś czasowo jak stoisz ?

  4. Czarny

   Czarny

   Dzisiaj to wrócę ok. 22.30 do domu. Ale mogę do północy polatać.

 7. Kto obserwuje wykop pewnie widział:

   

   

 8. Kierownica i joystick

  Kończy mi się joystick i wybór chyba padnie na Thrustmastera t16000. W związku z tym mam pytanie: czy do takiego sprzętu można później podłączyć dowolne pedały (np. Saiteka)? Pytam, ponieważ mam kierownicę, której pedały podłącza się przez RJ-kę do kierownicy, a nie bezpośrednio do komputera przez USB. Czy ze sprzętem do latania jest podobnie/inaczej/zależy_od_producecnta?
 9. F/A-18 Super Hornet Hi-Speed Low-Level Maneuvers • Cockpit View
  https://www.youtube.com/watch?v=wfOD2y_AD_w

   

 10. Po każdym updacie repo w arma3syncu pojawia mi się w online pozycja ArmaCoopCorps, co jest dosyć upierdliwe, bo już mam dodane serwery wg swojego nazewnictwa. To ficzer czy bóg i jak z tego zrezygnować?

  1. Alienzo

   Alienzo

   Trzeba pewnie mieć konto premium :P

  2. towarzysz
 11. Instrukcja dla pilotów jak ustawić pełen zakres przepustnicy po  Jets DLC:

  1) Options->Controls->Plane movement

  posiada dwie pozycje:

  Thrust (Analogue) i Brake (Analogue)

  2) Z Brake (Analogue) usuwamy mapowanie, natomiast dla Thrust (Analogue) mapujemy obie strony przepustnicy (czyli - (minus) i + (plus)

  3) Opcjonalnie można zamapować Speedbrake pod jakiś przycisk joystika co da nam praktycznie analogowy hamulec i to dużo bardziej praktyczny (kto używał ten wie).

  1. Intruzik

   Intruzik

   Czarny, do czego służy Thrust i Brake analogowe to piloci wiedzą już od kilku lat. Ale jakbyś wynalazł jakąś kolejną oszałamiającą poradę, to śmiało! ;)

  2. Czarny

   Czarny

   Nie pamiętam kto, ale ktoś niedawno zwrócił uwagę, że przepustnica jest bardzo czuła. Poza tym pojawił się w Jets osobny Speedbrake, więc można odmapować hamulec analogowy i dostać "dokładniejszą" przepustnicę. W zasadzie tego dotyczy ta oszałamiająca porada.

 12. Bazarowo

  Sprzedam używaną kierownicę Saitek R440. http://gry.interia.pl/news-saitek-r440,nId,737115 Cena 60 zł (przesyłka wliczona). Sprzedaję, bo mi zajmuje miejsce w szafie, a używam rzadko. Kierownica w pełni sprawna, nic nie połamane. Może są delikatne ślady używania, ale trzeba się postarać, żeby coś zauważyć. ForceFeedback sprawny. Jak ktoś potrzebuje zdjęcia, to na PW.
 13. Pomysł na misję dla lotnictwa: wyremontować pół kilometra linii energetycznej na Altis.
  https://www.youtube.com/watch?v=FGoaXZwFlJ4

  1. Czarny
  2. Alienzo

   Alienzo

   Remont linii pod ostrzałem? To się możę udać :)
    

 14. Jakby ktoś chciał utworzyć w ACC Flotyllę Marynarki Wojennej (np. na okoliczność nadchodzącego lotniskowca) to tutaj materiał szkoleniowy:

  https://www.youtube.com/watch?v=Ljr_t22oOmM

   

 15. ArmA3Sync

  @Darkan Używasz bitlockera? Jak dysk ulega logiczne awarii to raczej się nic nie szyfruje. Pytanie czy przeinstalowując A3S usuwasz profile? Bo jeśli nie, to cały czas jedziesz na starym, który może być faktycznie uszkodzony. Mógłbyś wkleić co dokładnie pokazuje się w konsoli? Odmowa odmowie nierówna. Detale mogą być istotne: plik jest zablokowany przez inny wątek, nie masz praw, plik jest uszkodzony i tak dalej. Do badania co i jak przydaje się zestaw "Sysinternals". W szczególności procexp.exe i diskmon.exe. Te dwa programy w zasadzie dają przegląd "kto z kim". Ostatecznie tu jest wątek A3S, gdzie autor udziela porad: https://forums.bistudio.com/forums/topic/152942-arma3sync-launcher-and-addons-synchronization-software-for-arma-3/?page=86 @Doman A3S jest programem javowym - raczej nie korzysta z DLL-ek.
×