Skocz do zawartości

Tes

st. Chorąży Sztabowy
 • Zawartość

  923
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  35

Ostatnia wygrana Tes w dniu 7 Maj

Użytkownicy przyznają Tes punkty reputacji!

Reputacja

515 Wyśmienity

O Tes

 • Tytuł
  Stary użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Włocławek
 • Imię
  Tomek

Ostatnie wizyty

2 974 wyświetleń profilu
 1. Moździerzysta pilnie poszukiwany

   

  1. Maras

   Maras

   poszczelane

 2. Byłem na Infinity War. Recenzja bez spojlerów- 

   

  1. Templar

   Templar

   Też byłem i moje odczucia filmu są dość jednoznaczne:

   https://youtu.be/LGQOjMDaX48

 3. Jak ktoś chce zagrać to dzisiaj została wrzucona Aktualizacja Heartbreak Ridge. Zmienione radia, dodane parę przeszkadzajek dla śmigłowców żeby nie mogły same przejść misji, i parę innych niespodzianek.

  1. Zus

   Zus

   o ty ty gagatku ty

 4. Tes

  Heartbreak Ridge

  do
  Grenada 1983. Pluton rozpoznania Piechoty Morskiej ma za zadanie zdobycie kubańskich koszar i umocnionego wzgórza przy wsparciu śmigłowców. Min 22 .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1, .h2, .h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { grid-gap: 10px; margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot.wolny { text-shadow: #3CFF0099 1px 0 10px; } .tuwpisany .opcja, .tuwpisany .wpisany, .tuwpisany .opis { color: white !important; font-weight: bold !important; text-shadow: none !important; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } .log-wypisany { color: rgb(248, 79, 0); margin: unset; } .log-wpisany { color: rgb(13, 222, 0); margin: unset; } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
 5. w kwestii moździerza canadian już został poinstruowany, ale powtórzę dla potomności żeby używać go w miarę sensownie potrzebujemy: jeśli ma siedzieć z tyłu to radiooperator przy baterii i pojazd na który można włożyć skrzynie z amunicją (skrzyniom trzeba wcześniej obniżyć wagę. Można ładować je tylko do cargo, w każdej po 5 pocisów, a zajmują 1 slot, przez co 10-15 pestek wypełnia cały pojazd. Sugeruję 0.1 albo 0.2) Ewentualnie same pociski do inwentarza pojazdu, ale wtedy więcej zachodu jest z noszeniem tego. jeśli ma znajdować się bliżej linii to obowiązkowe plecaki. Mile widziany też jeden, dwóch nosiwodów, ale nie konieczni. Totalne minimum do obsługi to 2 osoby. Nadal nie wiem czy ta tabela ostatecznie działa czy na krzywiźnie staliśmy i dlatego nie wchodziło. Do przetestowania. W każdym razie strzelanie z komputera mimo braku realizmu działa.
 6. Chodźcie chodźcie mnie was tutaj potrzeba.

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. Cichy

   Cichy

   By nie weszły sowiety do nieba

  3. Alienzo

   Alienzo

   Podowodziłbym ale muszę pić :/

  4. Alienzo

   Alienzo

   Podowodziłbym ale muszę pić :/

 7. Tes

  ASG

  Pełny zestaw za tą cenę? Sam bym brał. Uważaj jednak na używki bo można się naciąć i to porządnie. Nie wiesz jaki ma przebieg i jak się z nią obchodzono. Może ktoś pykał sobie w ogrodzie, może była ciorana po milsimach bez smarowania i czysczenia. Jak z samochodami, co drugim emerytka do kościoła jeździła. EA Polecam, w przeciwieństwie do branży gier, tutaj to porządna firma. Dobry przedstawiciel średniej półki. Jeśli chodzi o M4 to tańszych nie warto kupować bo są zbyt słabej jakości, a na dużo droższe szkoda pieniędzy jak będziesz sporadycznie jeździł się postrzelać co którąś niedzielę. Mki od EA są na tej skali gdzieś blisko złotego środka, przynajmniej dla mnie. Zewnętrznie są świetne. Porządnie spasowane, nic nie lata, wewnętrznie są wystarczająco dobre. Precka do środka i można hulać, jak chce ci się możesz wymieniać resztę i bawić się w tuning ale nie musisz. Moje M4 od nich 4 lata wytrzymało. Ewentualnie pękł gearbox, ale to z mojej głupoty.
 8. Tes

  Kingdom Come: Deliverance

  Popieram, warto. Proboszcz porządny chłop jest. Uśmiałem się jak pijąc w Kaer Mohren swego czasu (tylko megaskopów i damskich przebrań jakby mniej) I taka rada- do Przybysławic weźcie coś lepszego niż dziurawą przeszywanicę. Recenzja- grę mam dopiero od piątku a już straciłem 25 godzin wg steama. Także tego, polecam.
 9. do
  1987, Zimna Wojna zmieniła się w prawdziwą wojnę pół roku temu. By odciążyć front Niemiecki Amerykanie przeprowadzają ofensywę w Grecji. Plan jest ryzykowny, ale możliwy do wykonania. Oto historia plutonu powietrznodesantowego biorącego udział w tej operacjii. https://youtu.be/hacLrjbS4D4 Czytaj więcej .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1, .h2, .h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { grid-gap: 10px; margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot.wolny { text-shadow: #3CFF0099 1px 0 10px; } .tuwpisany .opcja, .tuwpisany .wpisany, .tuwpisany .opis { color: white !important; font-weight: bold !important; text-shadow: none !important; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } .log-wypisany { color: rgb(248, 79, 0); margin: unset; } .log-wpisany { color: rgb(13, 222, 0); margin: unset; } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
 10. Tumaki i reszta tumanów. Pozdro dla kumatych.
 11. Tes

  Squad (& Post Scriptum)

  Dzisiaj ktoś coś? Im famus.
 12. Tes

  Squad (& Post Scriptum)

  Dzięki predek. Pograłem trochę dzisiaj, widać różnicę. Gdyby nie to że mało serwerów i ping duży przez to, była by bajka. Nic tylko czekać na wyjście. Z czego najbardziej się cieszę to że udało mi się trafić do drużyny pod dowództwem niejakiego Nano. Internetowa sława incoming
 13. Tes

  Squad (& Post Scriptum)

  Albo, jeszcze jedna opcja- czołgi są wyżej na liście priorytetów PSa niż Squada. Znaczenie pancerza podczas drugiej wojny było o wiele większe niż dzisiaj, nawet nie wspominając o konfliktach asymetrycznych ani skali działań. czołgi są im potrzebne na start. Squad mógł przez długi czas funkcjonować na zasadach "Infantry only", PS już gorzej. Dwa- pracują na bazie SQD, nie od podstaw. o wiele krótszy rozbieg. Apropo Squada http://joinsquad.com/readArticle?articleId=250 nadal łątają v10. IMHO, dobrze. Lepiej wypuścić coś pewnego niż byle szybko bo ludzie chcą. Idą jednak cały czas do przodu (Jak Krzynówek) - Powstają Brytyjczycy, nowe modele szuszfoli, technicale ala Adam Słodowy, rozszerzenia map i inne mniejsze rzeczy. Ot, dzieje się.
 14. Tes

  RO Tiger Strip

  Co do tego podkradania bez słowa to głównie był to czynnik szczęścia mojego i pecha Toxa, że akurat trafiłem na niego od ślepej strony, tak że zza dużego drzewa wystawały mu nogi. podkucałem do niego, przystawiłem pistolet do głowy i powiedziałem "Nie krzycz bo zastrzelę, idziesz ze mną" czy coś w tym stylu, skułem i w długą z jeńcem. Tylko że babel, także on nie rozumiał co ja mu krzyczałem, a ja co on mi odgrażał po drodze. Eh, i po co nam ta wieża była? Generalnie spoko, co się naskradałem tropiąc wyimaginowane ślady Amerykanów to moje. Każdy strzał brzmiał jak M60, co drugi krzak jak imperialistyczna świnia. Jak potykacz w który wlazłem na drodze do Irai (czy jakoś tak) więc założyłem że uciekali w tamtą stronę. A to Vietcong Domana narozkładał tego w dżungli, a ja aż do rzeki goniłem jankesów których nie było. Z tego co wiem parę razy się mijaliśmy nie widząc nawzajem w gęstej dżungli między naszymi plotkami, trzema kanionami i lejami po artylerii. Brick, jeszcze się zemszczę. Za Duka, za Wioskę, za palce wuja Nguyena. Nazywam się Udeyn Ko Denk, i będę miał swoją zemstę. W tym życiu lub następnym.
×