Skocz do zawartości
undeadddd

Formularz rekrutacyjny - Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:
Kamil

Spełniam następujące warunki:
1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna, 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki

Data urodzenia:
2002.12.19

Którą wersję Army posiadasz?:
Arma 3 Apex

Wiem o ACC dzięki:

O Arma Coop Corps dowiedziałem się podczas szukania w internecie grupy która zrzesza osoby uwielbiające milsim i militaria. Po prostu wyskoczyła mi zaraz po wpisaniu "Arma 3 Polska Grupa" w google. 



Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej:

Niestety nie posiadam żadnego członkostwa w innych grupach milsim, ze względu na to że głównie grałem na MP w trybie Annex & Invade który jest bardzo zbliżony do realiów jakie są podczas prawdziwego konfliktu czy też symulowanego, jak np podczas misji Zeus ( z grupą i dowódcą grupy ).



Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy:

Jeśli chodzi o moje doświadczenie, to niestety nie jest zbyt duże. W Arme gram już około miesiąca, i mniej wiecej wszystko ogarniam. Ale wiadome jest to że będę potrzebował podstawowego szkolenia z taktyki bądź innego. 

 

Jak to się mówi, człowiek uczy się całe życie :)



Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ:

Odkąd kupiłem DLC Bundle to Army 3 zacząłem grać na serwerze 77th JSOC z trybem rozgrywki Annex & Invade. Na tym serwerze cała rozgrywka polega na tym że 70 osób dzieli sie na grupy i wykonuje zadania. Już od tamtego momentu pomyślałem że fajnie by było znaleźć jakąś grupę która wspólnie wykonuje misje tematyczne, zależne od modów etc. Uwielbiam kooperacje jak i samo militaria już od małego więc uważam że dołączenie do waszej grupy to będzie bardzo dobry pomysł na miłe spędzanie czasu wykonując misję, odgrywając je tak jakby to było prawdziwe życie. 

 

Poza tym, oglądałem również materialy A3C i to w pewnym stopniu też wzbudziło moją ciekawość i chęć do dołączenia własnie do jednej z takich grup.



Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk:
Piechota

Coś o mnie:

Mam na imię Kamil i kończę w tym roku 21 lat. Już od małolata interesowałem się tematyką militariów i wojska polskiego, stąd też chęć dołączenia do grupy symulującej prawdziwe konflikty. 



Osoba polecająca:
Brak.


Zobacz cały formularz rekrutacyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czołem @undeadddd!
Kolejnym krokiem twojej rekrutacji jest odbycie rozmowy z Kwatermistrzem. W celu przeprowadzenia rozmowy zapraszamy na nasz TeamSpeak.

Skontaktuj się z @Blazis @Black @Calc @Puchacz bądź @Templar
są oni oznaczeni na TS taką ikoną: kwatermistrz.png

W razie nieobecności kwatermistrzów możesz się zgłosić do dowolnego członka administracji oznaczonego ikoną: sztabowiec.png

>>>> Połącz się z naszym serwerem TeamSpeak <<<<

 

Alternatywnie zapraszamy na rozmową na naszego Discorda!

 

>>>>Link do serwera Discord<<<<

 

Do usłyszenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...