Ciekawe promocje na Steam:

 

-66% – Arma 3 – 11,89€ (50,08 zł) 
-66% – Arma 3 Apex – 10,19€ (42,92 zł)  

-66% – Arma 3 DLC Bundle 1 – 5,77€ (~20 zł)   (Arma 3 KartsArma 3 Helicopters oraz Arma 3 Marksmen DLC)
-20% – Arma 3 DLC Bundle 2 – 18,39€ (77,46 zł)  (Arma 3 Jets, Arma 3 „Orange” (nazwa robocza), Arma 3 Tac-Ops oraz Arma 3 Tanks!)
-66% – Arma 3 Helicopters – 3,39€ (14,28 zł)

Witaj gościu!

Zamierzasz spróbować swoich sił w zadaniach kooperacyjnych w świecie milsimu? Zapraszamy do rekrutacji.
Nie wymagamy regularnej obecności. Chcesz zagrać raz na tydzień lub miesiąc ? Proszę bardzo !
Jesteś w innej grupie? Nie mamy nic przeciwko !
Na naszym TeamSpeaku zawsze panuje miła atmosfera, jeśli masz pytania wbijaj i pytaj.
Rozgrywki prowadzimy codziennie (o ile są chętni) lub na zapisy (patrz w kalendarzu), zaczynamy zawsze o 20:00.

 

Zapraszamy do tematu z filmami z naszych rozgrywek. Miłego oglądania!

Sone

Sztabowiec
 • Zawartość

  2815
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  54

Ostatnia wygrana Sone w Rankingu w dniu 27 Czerwiec

Sone posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

627 Wyśmienity

O Sone

 • Tytuł
  PR-owiec
 • Urodziny 14.07.1989

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 1. Po co? Poza mechaniką obsługi broni i ekwipunku niczego nie pokazali. Skąd u ludzi ta wiara w jednorożce? Obecnie klientów kupuje się nielicznymi błyskotkami, które po chwili są bezużyteczne. Jeśli ktoś chce się nakręcać jak 13-latka - jego problem. Poczekajcie aż inni się sparzą albo okrzykną to hitem po premierze, i wtedy dopiero wydawajcie pieniądze. Szczególnie taką ilość pieniędzy.
 2. MŁOT I KOWADŁO!
 3. W razie problemów z Rangefinderem:
  ZlTVNZv.png

 4. PROMOCJA https://forum.il2sturmovik.com/topic/29773-huge-summer-sale-spitfire-and-blazing-steppe/
 5. LAZY DAY IN VIETNAM Jest rok kwiecień 1968 roku. W trzy miesiące po rozpoczęciu ofensywy Tet działalność partyzancka Vietcongu daje się we znaki na wszystkich odcinkach. W dolinie Da Krong, sąsiadującej z granicą Laosu, często dochodzi do incydentów. Partyzantka dostaje coraz lepsze wyposażenie. Dochodzi do regularnych krwawych potyczek w ciężko dostępnych, gęsto zarośniętych górzystych terenach. Kompania F z 2-ego Batalionu 101 dywizji powietrzno-desantowej, stacjonuje w FOB SARGE. Ich rejon odpowiedzialności to około 25 km2 terenu. Ostatnimi czasy, przez pewne napięcia polityczne, zakazano całkowicie wypadów za granicę, na teren Laosu. Vietcong wykorzystuje to do magazynowania, na terenie sąsiedniego państwa sporych zasobów, które później rozprowadzane są na resztę południowego Wietnamu, poprzez rozbudowany system rzek. DANE WYWIADOWCZE: Do udziału w rozgrywce NIE JEST WYMAGANY DLC APEX. Jeśli zapełnimy ponad 24 sloty, rozegramy misję główną. Jeśli nie, rozegramy przygotowaną misję zapasową. ROZPISKA:
 6. LAZY DAY IN VIETNAM Jest rok kwiecień 1968 roku. W trzy miesiące po rozpoczęciu ofensywy Tet działalność partyzancka Vietcongu daje się we znaki na wszystkich odcinkach. W dolinie Da Krong, sąsiadującej z granicą Laosu, często dochodzi do incydentów. Partyzantka dostaje coraz lepsze wyposażenie. Dochodzi do regularnych krwawych potyczek w ciężko dostępnych, gęsto zarośniętych górzystych terenach. Kompania F z 2-ego Batalionu 101 dywizji powietrzno-desantowej, stacjonuje w FOB SARGE. Ich rejon odpowiedzialności to około 25 km2 terenu. Ostatnimi czasy, przez pewne napięcia polityczne, zakazano całkowicie wypadów za granicę, na teren Laosu. Vietcong wykorzystuje to do magazynowania, na terenie sąsiedniego państwa sporych zasobów, które później rozprowadzane są na resztę południowego Wietnamu, poprzez rozbudowany system rzek. DANE WYWIADOWCZE: Do udziału w rozgrywce wymagane jest pobranie z repo aktualnej paczki UNSUNG. Od 22.06. BiS udostępnia assety z Apexa dla WSZYSTKICH posiadaczy Army. W związku z powyższym do udziału w rozgrywce NIE BĘDZIE WYMAGANY DLC APEX. Jeśli jednak plany BIS-u uległy by zmianie, będzie gotowa zapasowa misja z identyczną rozpiską na innej mapie. W związku z powyższym na misję śmiało mogą zapisywać się osoby nie posiadające dodatku APEX. ROZPISKA:
 7. Swoją drogą, właśnie zauważyłem: HoI IV -50% na Steam (19,99€).
 8. https://forum.paradoxplaza.com/forum/index.php?threads/patch-1-4-oak-live-checksum-9b1f-not-for-problem-reports.1029011/ Patch fajny, ale niestety, niektóre feature-y z DLC też powinny być ogólnodostępne.
 9. Letnia Wyprzedaż 2017 na GOG.com SWAT 4: Gold Edition – 24,39 zł
 10. Pre-load contentu v0.21 IFA3L na repo. Kompletny update jutro.

 11. -75% http://store.steampowered.com/app/302670/Call_to_Arms/ wersja próbna z multi za darmo