Skocz do zawartości

Dramatt

Weteran
 • Liczba zawartości

  1 467
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  32

Ostatnia wygrana Dramatt w dniu 27 Marzec 2016

Użytkownicy przyznają Dramatt punkty reputacji!

Reputacja

703 Wyśmienity

O Dramatt

 • Tytuł
  Prawdziwy dramat

Dane kontaktowe

 • Strona WWW
  http://www.youtube.com/user/DramattA2C

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Wrocław
 • Zainteresowania
  Piłka nożna, rowery MTB, historia

Działalność

 • Użytkownik youtube
  http://DramattA2C

Ostatnie wizyty

5 712 wyświetleń profilu
 1. Dramatt

  Dramatt

 2. Dramatt

  ʞɹɐdǝpʎɥ

  3 stycznia a mamy już : -bramkę roku: http://www.dailymotion.com/video/x571i7g -samobój roku: -śmigłowce roku:
 3. Dramatt

  Filmy, seriale itp.

  Coś cicho o nowym filmie Gibsona na którym byłem wczoraj - Hacksaw Ridge http://www.filmweb.pl/film/Prze%C5%82%C4%99cz+ocalonych-2016-658802 A szkoda, bo historia sanitariusza Dossa jest warta zapoznania. Polecam. http://www.nowastrategia.org.pl/sanitariusz-desmond-doss-odznaczony-medalem-honoru/
 4. Dramatt

  Sytuacja na Bliskim Wschodzie

  Update: IS zaatakowało także elektrownię w Dibis (50 km od Kiruk) w skutek czego przestaje ona działać, do działania w okolicach Kiruk wchodzą Irackie Mi-24, a w drodze kolejne posiłki w postaci PKK.
 5. Dramatt

  Sytuacja na Bliskim Wschodzie

  ISIS nie pozostaje bierne na wydarzenia w Mosulu, "uśpiona" komórka IS atakuje miasto kontrolowane przez Kurdów Kirkuk (leży na wschód od Mosulu). ISIS starało się odciąć drogę z Irbil do Kirkuku, obecnie kontrolują część miasta i są otoczeni w kilku budynkach, biorąc mieszkańców jako zakładników. Walka o Kirkuk trwa nadal, relacje live można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=kcz1AVNr9-4 foto znalezione na wykopie, źródło: pbs.twimg.com Do Kirkuku zmierza wsparcie w postaci ISF.
 6. Dramatt

  Sytuacja na Bliskim Wschodzie

  Bitwa o Mosul Relacja LIVE: https://www.youtube.com/watch?v=p_2i3-6yOTs Zestrzelenie pojazdu IED (koło godzinny 14) https://twitter.com/K24English/status/789076646028537856 Film kilku akcji z wczoraj) https://www.youtube.com/watch?v=xAm5d82Ec1s Aktualna mapa Info z godziny 15:00 Peszmergowie zbliżyli się na 4 kilometry od Mosulu
 7. [m=red] bo gwarancje (nie mylić z reklamacjami) to najszybciej się załatwia bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe (z pominięciem sprzedawcy). Sami się pchacie w pośrednictwo sklepu i procesy się automatycznie wydłużają, wszystkie informację na temat zasad gwarancji i miejsc są zawarte w kartach gwarancyjnych, tym bardziej że na sporą część sprzętu IT jest gwarancja typu door-to-door.
 8. Dramatt

  ʞɹɐdǝpʎɥ

  [m=wyspa] na całe szczęście możesz się jeszcze wybrać do Paryża - nieoficjalnej stolicy europy... https://www.youtube.com/watch?v=ju79YT_lBVI
 9. Dramatt

  ʞɹɐdǝpʎɥ

  Mi wcale nie jest do śmiechu, jestem wręcz przerażony kryzysem geopolitycznym oraz gospodarczym który może nastać. Nikt nie ma pewności czy wyjście z Wlk. Brytanii nie będzie początkiem rozpadu UE, ponieważ cała Europa własnie wpływa na nieznane wody, tym bardziej że procedury wyjścia z Unii Europejskiej nie są nawet precyzyjne. Negocjacje mogę trwać dwa lata, mogą trwać i dłużej ale z tego też może nie wynikać nic dobrego. Brytole są nadal silnym ogniwem w UE, sporo ich znajduje się w unijnych instytucjach - kto ma pewność jak się teraz zachowają ? jaki będzie ich status w PE? [m=wyspa] wierzy że Brytyjczycy przez ten czas nie będą robić głupot ... chciałbym w to bardzo wierzyć, ale przepraszam bardzo a jak określić wyjście Zjednoczonego Królestwa z UE? Tym bardziej że wszyscy przecież byli świadomi szkodliwych konsekwencji wyjścia dla UE, Brytoli czy Amerykanów (mogą zaraz stracić wpływy w Europie). Liczymy że UE w końcu się obudzi? chciałbym się bardzo mylić, niestety dawno w historii nie widziałem takich pi*d jak własnie UE, która nic nie zrobiła z lecąca na łeb na szyję (od kilku lat) integralnością państw członkowskich, unia która do tej pory nie zrobiła nic z kryzysem imigranckim/muzułmańskim - i nawet jeżeli oni "nie stanowią realnego zagrożenia, po prostu to gorący temat i taka "zasłona dymna" " to jednak niosą ze sobą ogromne konsekwencje polityczne (dlaczego Brytyjczycy głosowali tak a nie inaczej?) w skutek czego ta mała zasłona dymna jednak zachwiała olbrzyma na glinianych nogach . Co wcale mnie nie uspakaja a wręcz dodatkowo niepokoi. Bo jeżeli UE jednak pierdolnie to nastanie nowy ład w Europie ( gdzie główną rolę mogę odegrać Rosjanie i Chińczycy) a znając historie i położenie swojej ojczyzny obawiam się że dla nas może się to skończyć tak jak poprzednio.
 10. Dramatt

  Total War

  Kampanii jeszcze nie ma ale przy klimatycznych bitwach też można się dobrze bawić. Wczoraj trochę pograłem - był multiplayer, bitwy à la historyczne ze znajomym i nawet zmontowałem krótką kompilację (szkoda że nie wszystkie powtórki mi działały) : Jeżeli ktoś chce pograć w dowolnej formie to łapać mnie na steamie (od niedzieli), a jak uda mi się uzbierać kilka osób to można nawet jakąś ligę for fun zorganizować.
 11. Dramatt

  Total War

  Już jest do ściągnięcia mod Medieval Kingdoms Total War: First Public Build http://www.moddb.com/mods/medieval-kingdoms-total-war-attila-version/downloads/medieval-kingdoms-total-war-first-public-build https://drive.google.com/file/d/0B2gMbKDYk9_xSm92WW5BWkphR2M/view Install Instructions: 1. Download the mod to the following directory: Steam/steammaps/common/Total War Atilla/data 2. Extract the rar to the same folder. The medieval kingdoms.pack should be in the same folder with the other pack files there. 3. Upon launching the game, maybe sure you enable out of date mods and select medieval kingdoms. 4. Enjoy! Thanks for the support!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...