Skocz do zawartości

Kiero

Weteran
 • Liczba zawartości

  909
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  12

Ostatnia wygrana Kiero w dniu 23 Września 2015

Użytkownicy przyznają Kiero punkty reputacji!

Reputacja

305 Wyśmienity

O Kiero

 • Tytuł
  Stary użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Pruszków

Działalność

 • Użytkownik youtube
  http://Kiedryn

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. W najbliższym okresie rozliczeniowym, jak dobrze pójdzie to będziemy mieli niespodziankę dla donatorów....

  1. Chino

   Chino

   <populacja donatorów zwiększa się>

  2. Ariel

   Ariel

   niespodzianką będzie!..... Brak niespodzianki! :D

 2. Pierwsze radio dodawane jest z prawidłową nazwą przez linkitem "NAZWA_RADIA". Jeśli dodamy drugie radio, zaczniemy je przekładać lub wyrzucimy je na ziemie. Zostale do niego dodane ID. co będzie powodować błedy. Nawet arsenałem z poziomu menu głównego dodane radia dostają w takim wypadku ID. Zatem załadowanie takiego loadout'u na kilka jednostek spowoduje dodanie tego samego radia (z identycznym ID) do kilku graczy. Można to łatwo sprawdzić klikając export w arsenale i wkleić to do notatnika.
 3. No niby można dodać modułem ale wtedy wszyscy będą mieli wyspecyfikowane w module radia. Chyba że można graczy zsynchronizować z takim modułem? EDIT: Chyba żeby dodać modułem radio 343 a edenem 148, sprawdzę to. EDIT2: Chyba że jest jakiś inny sposób żeby dodać w EDEN'ie dwa radia.
 4. Po dodaniu wyposażenia jednostek okazało się że chat w grze jest zalewany tekstem co kilka sekund: "Collecting Multiple Ammo Holders" Z tego co udało mi się dogrzebać jest to powodowane przez nieprawidłowe działanie dodawania radia ACRE do ekwipunku w EDEN'ie. powinno być: this addItemToUniform "ACRE_PRC148"; a jest: this addItemToUniform "ACRE_PRC148_ID_1"; Nie wiem jeszcze jak to zwalczyć więc polecam nadal korzystać ze skryptu dodającego ekwipunek.
 5. Jak to ładnie określiła moja ukochana... gra w excela. Faktycznie jest to gra raczej dla fanatyka. Poziom komplikacji przekracza wszystkie europejskie normy. Co za tym idzie? A no na przykład możliwość zaprokektowania statku kosmicznego w każdym szczególe. Sami projektujemy silniki, sensory, rakiety. Nie ma tu z góry narzuconych klas statków, to my decydujemy czy zaprojektowany statek będzie niszczycielem czy korwetą. Przyjdzie nam do głowy wymyślić lotniskowiec kieszonkowy... proszę bardzo. Dla odważnych: http://aurora2.pentarch.org/index.php Dla tych co lubią pokombinować i
 6. Kiero

  Total War

  Przebudzenie mocy... ;-) Natomiast co do TW WH nawrzucali tam tyle cukierków że trudno będzie się oprzeć. Jednak robią to co ostatnio wszyscy, czyli sprzedają gre w kawałkach. Na początku nie będzie można grać elfami... ale wyjdzie DLC. eh...
 7. Kiero

  Total War

  Kolejna część Total War... Warhammer... ?? !?! Na początku myślałem że będzie to straszna kupa. ale zapowiada się zacnie.
 8. Testy mapy Reshmaan Province do A3... i wielkimi krokami zbliża się Polowanie na foki... :-)

 9. Czy przypadkiem tak się nie dzieje w wypadku śmigłowców z dodatku? Medium Utility Helicopters posiadają możliwość podczepiania ładunku na linach, zastanawiam się jak to się zachowa w takim wypadku.
 10. Z tego co widziałem w ACE3 to jest tylko możliwość zapakowania skrzynki z bronią i amunicją na pokład, czy się mylę?
 11. Jak w temacie. Chodzi mi po głowie misja w której śmigłowce mają dostarczyć skrzynki amunicyjne dla walczących na ziemi jednostek. Problem polega na tym że skrzynki które można pod śmigłowiec podczepić pochodzą z oficjalnego dodatku ze śmigłami. I moje pytanie: żeby to działało w misji to czy zwykły żołnierz na ziemi będzie potrzebował dodatku? czy np. tylko pilot?
 12. Czarek lata... !

  1. Pokaż poprzednie komentarze  10 więcej
  2. czarek90

   czarek90

   ...słyszałem jak to ludzie w naszej społeczności narzekali na powolne podejścia do lądowania, a ja to robię zdecydowanie o czym nie raz można się było przekonać na misjach, chyba że prowadzę formację to wtedy wszystko robię jak w zwolnionym tempie. Nie mnie to oceniać jak się inni piloci czują w tym jak mają gdzieś wylądować po raz pierwszy mając na pace piechotę i nie mówię, że jest to złe gdy robią to dużo wolniej ale ciągle się upewniają, że o nic nie zahaczą. To ich styl latania i tak wol...

  3. czarek90

   czarek90

   ...wolą to robić.

    

   Jeżeli chodzi o mnie i latanie w ArmA to ja się tu doskonale czuję jak i pewnie. Dopóki nie prowadzę formacji a latam jako ten kolejny, bądź sam, pozwalam sobie na więcej i jak najbardziej zależy mi na dostarczeniu ludzi na miejsce w całości, ale i maksymalnie szybko. I to by było w końcu tyle jeżeli chodzi o moje skłonności samobójcze jako pilota i totalne olewanie ludzi na pokładzie. Mam nadzieję, że to coś wyjaśniło, szczególnie tobie Kozi bo twój komentarz był...

  4. czarek90

   czarek90

   ...był iście sarkastyczny i kompletnie nie trafiony.

 13. Kiero

  ASG

  Film z Camp SNAFU. Za około 3-4 miesiące planowana jest kolejna edycja (zimowa). Gorąco polecam i zapraszam. Jeśli ktoś chciał by spróbować swoich sił to słać PM'y.
 14. Kiero

  SCIMITAR

  INTRO JACK OF SPADES
 15. Kiero

  ASG

  To znalazłeś Fenek i Sowinka :-)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...