Skocz do zawartości

Krystian

st. Kapral
 • Liczba zawartości

  102
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Krystian w dniu 6 Lipiec

Użytkownicy przyznają Krystian punkty reputacji!

Reputacja

33 Wyśmienity

O Krystian

 • Tytuł
  Stary użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Imię
  Krystian

Ostatnie wizyty

460 wyświetleń profilu
 1. Obawiam się że trzeba używać tylko magów z HLC żeby amunicja była wymienna w drużynie skoro RHSowe znikają RPK
 2. Krystian

  Foxhole

  kupione
 3. od 2019 r w każdej drużynie USMC docelowo ma być jeden granatnik Carl Gustav https://www.milmag.pl/news/view?news_id=1184 od 2011 roku M249 zastępowane są przez M27 IAR, od 2018 strzelcy wyborowi dostają M38 czyli przerobionego M27 IAR od 2018 roku M27 IAR zastępuje nie tylko M249 ale też M16 i M4 https://www.defence24.pl/niemiecki-karabinek-zastepuje-m4-w-us-marine-corps jedynie dowódcy pododdziałów zostają przy M4A1
 4. Przy pierwszym odpaleniu nie wszystkim wczytało tekstury, przynajmniej ja to tak widziałem
 5. Krystian

  Buty...

  Ja noszę 3 lata w robocie Grom Protektor i dają radę, przeżyły codzienne tuptania i bieganie w nich, potem przeżyły butowanie po Krakowskim rynku a teraz jeżdżę w nich samochodem i jest prawie jak w adidaskach.
 6. Jak wyżej + trochę zbugowana mapa i misja, oprócz braku imersji spowodowanej zachowaniem innych graczy to jeszcze te ciągłe respawny jakoś nie poprawiały klimatu.
 7. Krystian

  SWAT 4 [Stetchkov Syndicate]

  Jak coś to też się piszę
 8. Krystian

  Squad (& Post Scriptum)

  Aktualizacje są co chwila, kilka serwerów jest zawsze na full.
 9. Krystian

  Wojsko Polskie

  Zapytam kolegi co tym operuje chociaż pewnie prawdy mi nie powie bo nie może. Mówił mi tylko że jesteśmy w stanie razić cele na manewrując rakietą tak że uderzy od strony ich portu, więc musi być więcej niż te 40 km.
 10. Jak dla mnie właśnie ten pomysł dwóch misji w jednej bardzo fajny, lubię gdy po za główną akcją coś gdzieś dzieje się w tle i możemy obserwować tylko tego skutki, daje poczucie że nie wszystko kręci się wokół wyimaginowanego mini plutonu, który walczy z hordami przeciwnika i ma do dyspozycji całą flotę powietrzną US Airforce i US Navy, tylko że jesteśmy uczestnikami jakiejś większej akcji. Co do przeciwnika, ilościowo spoko chociaż mogło by być gęściej, tzn przy tej samej ilości przeciwnika przeprowadzić mniej fal ataków ale za to lepiej przygotowanych tzn. poprzedzonych ostrzałem moździerzowym i postawieniem zasłony dymnej, gdybym był na miejscu przeciwnika i miał przeprowadzić atak, to raczej w nocy tylko nękałbym go ostrzałem, można by to oddać co jakiś czas spadającym gdzieś moździerzem albo wyjeżdżającym na chwile zza krzaków czy skał technikalem z dshk czy zu żeby posłać w naszą stronę serie i schować się znowu. Mieliśmy przewagę noktowizji i MRAPów z półcalówką i mogliśmy eliminować przeciwnika praktycznie na każdych odległościach dlatego czułem się w zasadzie bezkarny i jedynie obawiałem się moździerza, który wstrzeliwał się w MRAPa. Sam atak jako przeciwnik wykonałbym o świcie, żeby wyeliminować chociaż tą przewagę nokto i z użyciem dymu żeby móc jakoś podejść bliżej albo chociaż po unieszkodliwieniu w jakiś sposób MRAPów np. przy użyciu samochodu pułapki, którym mógłbyś próbować wjechać jako Zeus w nasze pojazdy. Ogólnie misja jak i cały cykl mi się bardzo podobał.
 11. Krystian

  Wojsko Polskie

  Grad ma zasięg 20 km, po modernizacji Rosyjskie wg wiki mają 45 km, Himars ma 300 km, nie ma gdzie tego testować, trzeba by jeździć do Norwegii bo tam jest chyba największy poligon, przynajmniej tam muszą jeździć nasi marynarze z Morskiej Jednostki Rakietowej na swoje strzelania a NSM ma tylko 180 km zasięgu.
 12. Krystian

  Wojsko Polskie

  @Slova To nie jest tak do końca że nie ma zaplecza, tzn. to fakt, że nie ma zaplecza, nie mamy ani firm zbrojeniowych, które by oferowały takie rakiety ani poligonów na których by można je testować, trzeba by czasu i wielkich nakładów finansowych, przy naszym skorumpowanym sektorze zbrojeniowym zanim wymyślili by prototyp to zdążyłbyś się nauczyć już Rosyjskiego a gdzie jeszcze do testów poligonowych, które trzeba by pewnie przeprowadzać w Norwegii. Ogólnie uważam że nie powinniśmy wymyślać koła na nowo tylko kupować sprzęt z zagranicy i technologie do produkcji amunicji czy napraw i brać udział w programach europejskich na nowe śmigłowce, czołgi itp. Bez sensu wymyślać coś co już jest, lepiej skupić się na tym co dopiero może być.
 13. W 3 obrazku moim zdaniem za dużo MP 40, niemcy wydawali je tylko dowódcom drużyn, reszta miała STG, G43 albo kar98k, przez całą wojnę wyprodukowano milion MP40 a w ciągu 2 lat pół miliona STG więc to one były popularniejsze w końcowym okresie wojny. Chyba że dodamy broń zdobyczną, szczególnie na froncie wschodnim, tam całe drużyny mogły być wyposażone w PPSz czy SVT oprócz broni regulaminowej.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...