Skocz do zawartości

Suszkow

st. Sierżant
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Suszkow w dniu 28 Październik 2018

Użytkownicy przyznają Suszkow punkty reputacji!

Reputacja

10 Dobry

O Suszkow

 • Tytuł
  Użytkownik forum

Dane kontaktowe

 • Discord
  CaptainSuszkow#2376

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Łódź
 • Imię
  Michał

Ostatnie wizyty

347 wyświetleń profilu
 1. Suszkow

  CO 18 Dragon's Den

  do

  @Maras czekam na oficjalne stanowisko @Koxxus
 2. Podczas testowania modów: i żeby nie było (mody zaktualizowane):
 3. Suszkow

  MC:Grenadier

  Szczegóły wydarzenia MC: Grenadier. Szkolenie to jest bardziej praktyczne niż teoretyczne, i kończy się prostym egzaminem sprawdzającym wiedzę i umiejętności. ZAKRES: 1.BHP 2.Granaty ręczne: Dymne Odłamkowe Specjalne 3.Granatniki Techniki strzelania Rodzaje pocisków Praktyczne sztuczki ZAPRASZAM TAKŻE REKRUTÓW MAX 6 OSÓB LECZ GDY CHĘTNYCH BĘDZIE WIĘCEJ TO W MIARĘ MOŻLIWOŚCI ZWIĘKSZĘ W razie pytań śmiało pisać PW.
 4. Suszkow

  MC:Grenadier

  MC: Grenadier. Szkolenie to jest bardziej praktyczne niż teoretyczne, i kończy się prostym egzaminem sprawdzającym wiedzę i umiejętności. ZAKRES: 1.BHP 2.Granaty ręczne: Dymne Odłamkowe Specjalne 3.Granatniki Techniki strzelania Rodzaje pocisków Praktyczne sztuczki ZAPRASZAM TAKŻE REKRUTÓW MAX 6 OSÓB LECZ GDY CHĘTNYCH BĘDZIE WIĘCEJ TO W MIARĘ MOŻLIWOŚCI ZWIĘKSZĘ W razie pytań śmiało pisać PW.
 5. Misja przyjemna, fajna i klimatyczna Uwagi: -Tracery w helkach nie pasowały do broni.
 6. Suszkow

  MC:Grenadier

  MC: Grenadier. Szkolenie to jest bardziej praktyczne niż teoretyczne, i kończy się prostym egzaminem sprawdzającym wiedzę i umiejętności. ZAKRES: 1.BHP 2.Granaty ręczne: Dymne Odłamkowe Specjalne 3.Granatniki Techniki strzelania Rodzaje pocisków Praktyczne sztuczki ZAPRASZAM TAKŻE REKRUTÓW MAX 6 OSÓB W razie pytań śmiało pisać PW.
 7. Suszkow

  MC:Grenadier

  do
  MC: Grenadier. Szkolenie to jest bardziej praktyczne niż teoretyczne, i kończy się prostym egzaminem sprawdzającym wiedzę i umiejętności. ZAKRES: 1.BHP 2.Granaty ręczne: Dymne Odłamkowe Specjalne 3.Granatniki Techniki strzelania Rodzaje pocisków Praktyczne sztuczki ZAPRASZAM TAKŻE REKRUTÓW MAX 6 OSÓB W razie pytań śmiało pisać PW.
 8. Suszkow

  Suszkow

 9. Za wolno odnawiała się wytrzymałość, a tak to misja przyjemna. Dziękuje.
 10. Suszkow

  MC:Grenadier

  do
  Szkolenie MC: Grenadier. Max 6 osób. Osoby zapisane proszone o zapoznanie sie z poradnikiem. https://forum.armacoopcorps.pl/topic/5705-mc-grenadier-poradnik-ace/
 11. Granatnik na straszym sugeruję wymienić, celowniki z boku są tylko dla ozdoby przez co celowany ostrzał jest bardzo utrudniony. Bodajże rhsowe granatniki na kałaszkach tak maja .
 12. Imię: Michał Spełniam następujące warunki: 1. Podawane przeze mnie dane w formularzu są zgodne z prawdą, 2. Posiadana przeze mnie gra ArmA 3 jest oryginalna , 3. Posiadam działający mikrofon, 4. Zapoznałem się i zobowiązuję przestrzegać regulaminów obowiązujących w ArmA Coop Corps, 5. Zobowiązuję się do zapoznania z zamieszczonymi ogłoszeniami przed przystąpieniem do każdej rozgrywki Data urodzenia: 15.10.1997 Którą wersję Army posiadasz?: ArmA 3 Wiem o ACC dzięki: Internet (dokładniej wyszukiwarka Google) Członkostwo w następujących grupach świadczy o mojej umiejętności gry zespołowej: Gram w Rainbow Six Siege (taktyczny FPS Shooter nastawiony na kooperacje) z "moim" zespołem Moje doświadczenie z komputerową symulacją pola bitwy: Aktualnie początkujący w Arma 3, jednak mam doświadczenie z Army 2 oraz Arma 2 Opeation Arrowhead trochę grałem na zagranicznych i polskich serwerach coop. Zdecydowałem się na dołączenie, ponieważ: Nidy nie miałem odczynienia z takim realizmem głównie chodzi o radio, komunikacje drużyn, taktykę i to uczucie należenia do czegoś większego. I oczywiście chłopięce marzenie bycia żołnierzem. Interesuje mnie symulowanie działań następujących rodzajów wojsk: Nie wiem, lub nie mam pewności Coś o mnie: Aktualnie jestem studentem wydziału informatyki. Gram w gry multiplayer. Interesuje się gastronomią, komputerami, troszkę militariami i grafika także rysunkiem. Uprawiam łucznictwo oraz trochę strzelam z broni pneumatycznej. Osoba polecająca: Gość Zobacz pełny formularz rekrutacyjny
×