Skocz do zawartości

Alienzo

Sztabowiec
 • Liczba zawartości

  2 933
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  138

Zawartość dodana przez Alienzo

 1. Alienzo

  Militarne itp.

  Jak ważne jest w USArmy pilnowanie swojego buddyteamu!
 2. Alienzo

  Kerbal Space Program

  Próbowałem wiele razy... Ale nie z moją cierpliwością do tej gry
 3. Ja w menu medyczne wchodzę za pomocą skrótu a nie przez menu ACE i mi wszystko działa. Może tak spróbuj?
 4. Da się to rozwiązać inaczej. Są kamizelki dla medyków w które możesz wsadzić więcej. Można dać nawet vanilliowy plecak Sidor ale nie jakiś z bijącym z daleka w oczy systemem molle. Najpotrzebniejsze rzeczy dasz radę upchać. Nie dodawaj więcej takich plecaków jak tu.
 5. Mnie z technikaliów to serce pękało, oczy kuły i żal du**ę ściskał przez plecak Fistacha. Zmień to proszę:
 6. Alienzo

  Wojsko Polskie

  Jeśli ktoś jeszcze w temacie naszych zbrojeń myśli że ktokolwiek z naszej "góry" myśli o dobru armii i żołnierzy to weźcie się w końcu rozczarujcie. Już nawet wyższy oficer mi powiedział że podoficerowie z doświadczeniem bojowym są przeszkodą i jęczącą kłodą u nogi w naszej pokojowej armii. Także ten! ja jeszcze 4 lata do emerytury ry i emigruje.
 7. Alienzo

  Escape from Tarkov

  Trochę ponad rok temu twórcy pisali że stworzą własny NIEZAWODNY anticheat który pozbędize się cziterów w 100%. Przez ponad rok ludzie na forum pisali że ich walka z cheatami jest słaba i że Tarkov powinien pomysleć o Battleeye. Uzytkownicy tacy byli często banowani na forum pod zarzutem łamania regulaminu forum A co teraz robią twórcy Tarkova których gra jest okrzykiwana jedną z największych aren dal cheaterów? Wprowadzają Battleeye https://forum.escapefromtarkov.com/topic/101968-wprowadzamy-battleye/
 8. Alienzo

  COOP Misja do wyboru

  do
  Misja dowolna do wyboru jak się zbierze parę osób. Zapisujemy się, wchodzimy i wybieramy misje jaką chcemy zagrać spośród dostępnych na serwerze. Warunkiem jest zapisany dowódca. Osoby wyrażające chęć zebrać się wieczorem proszę się wpisać na sloty.
 9. Opinie już wyraziliśmy, misję zapewne zagramy jeszcze raz (lub kontynuację). Chciałbym żebyście wpisali mi tu techniczne sprawy które wychwyciliście. Plus jeśli ktoś ma ochotę jeszcze jakąś opinie wyrazić to śmiało.
 10. Alienzo

  SNAFU 2

  do

  Bez przesady. Misja wymaga dynamicznego działania. Jak się nie uda w miarę szybko, to się nie uda wcale
 11. Alienzo

  SNAFU 2

  do

  To bardzo zależy od dowódcy i SiC jak popędzą ludzi. Naprawdę ciężko powiedzieć.
 12. Widzę zainteresowanie misją, więc spodziewajcie się slotów dosatkowych. Info wkrótce.

  1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
  2. Zus

   Zus

   W afganie strzelali z okien to i ze śmigła będzie się dało!

  3. Zus

   Zus

   Poza tym, jak na początku trzeba się bronić, to będzie miód.

  4. Alienzo

   Alienzo

   Kto pamięta pierwsze SNAFU to pamięta jaka była ta dodatkowa sekcja ;)

 13. Pogoda sprzyja. Airborne mode on! 😕

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. Maras

   Maras

   Ale że Airborne misja?

  3. Alienzo

   Alienzo

   Nie. Skoki mam. 2 zrobiłem i jeden znowu łbem przyjebałem. Jeszcze 3 lądowania głową i awansują mnie na pułkownika. 

  4. Templar

   Templar

   Alienzo, spróbuj ubrać spadochron do góry nogami. Może nie przywalisz głową o grunt tym razem!
   😄

 14. SPG został użyty całkiem skutecznie w drugiej miejscowości. Zobaczyłem że jest rozstawiony akurat w stronę wroga, zwołałem załogę i naprowadziłem ogień. 3 strzały skutecznie zablokowały jeden z ataków. Potwierdzone trafienia Więcwj broni zespołowej, szczególnie do obrony!
 15. Panowie przepraszam za pomyłkę. Źle kliknąłem datę w statsach. Misja SNAFU odbędzie się w czwartek a nie we wtorek. Skorygujcie to jeśli chodzi o zapisy.

   

   

 16. Dzięki za obecność dzisiaj! Zapraszam na kolejną misję! SNAFU 2. Kondynuacja misji-legendy ;)

  Zapisy otwarte:

   

 17. Ciepła i wilgotna w twojej okolicy czeka na ciebie! (czyli dżungla dziś wieczorem :D )

   

   

  1. Templar

   Templar

   Pogoda na dzisiejszy wieczór:
   Obfite opady deszczu z szansą na szarżujących Japończyków.

  2. Lix

   Lix

   Miotacz płomieni do zgarnięcia 🤪

 18. No k...a do 4 rano siedziałem nad misją i bagnet springfielda nie chciał ciachać... Może coś u mnie w ustawieniach 😕 Albo to już ten wiek że bagnet kuć nie chce
 19. No właśnie nie w mojej misji.
 20. Problem z użyciem bagnetów w misji mam. W edytorze broń z IF (nie z FOW) działa kucie bagnetem bez zarzutu. Na serwerze natomiast nie. Kwestie jakiegoś modułu czy ustawień serwera? (Modułu żadnego znaleźć nie mogę)
 21. Jak najbardziej tak. Dobra misja obronna nie jest zła, jednak doświadczenie pokazało że najlepiej taką misję defensywną robić z Zeusem. AI jest za głupie (lub za mądre) żeby sprawnie przeprowadzać kontrataki w odpowiednich momentach misji. Najlepiej taki balans do misji obronnych wytworzy ci doświadczony ZEUS.
 22. Dzięki za pomoc kwestia rozwiązana sposobem jaki polecił Zus. Po odprawie przed lub po starcie misji Zeus usunie mapy wybranym graczą jednym kliknięciem w menu pod scrollką.
 23. Alienzo

  Escape from Tarkov

  Z premierą 12.0 chętnie. Póki co jak mimo dobrego internetu widzę jak postacie przeskakują poklatkowo to dziękuje. Jeśli 12.0 poprawi to co obiecują poprawić to ok. Teraz jestem anty na Tarkova przy tym jak obecnie działa.
 24. Opcja z briefem na mapie wiszącej na ścianie mi odpadła z racji zbyt małych rozmiarów i braku możliwości zrobienia zoom'u, stąd pytanie. Jak wybranym graczom na starcie misji lub po wjeździe w trigger usunąć mapę z ekwipunku?
 25. Zapraszam na hardcore :) Zaleca się grać z podkręconymi grzejnikami w temperaturze 35 stopni i z wilgotnością powietrza 100%. Oczywiście w pełnym umundurowaniu! :D

   

   

  1. Maras

   Maras

   Cytat

    

   16 minut temu, Maras napisał:

   Rozumiem ze na czas brifu zastosujesz skrypt, aby wszyscy mieli mapy a dopiero potem je usuniesz z EQ tak jak to robiono na A2.

    

   Tak lub dowódca w specjalnym miejscu po odpaleniu misji, rozłoży mapę i zorientuje wszystkich w planie.

    

   Generalnie wystarczy wstępnie zorientować wszystkich topograficznie. I tak jeśli szeregowi nawe z mapą by szli i nie patrzyli w nią na bieżąco, to po pewnym czasie ciężko byłoby się odnaleźć. W razie rozbicia lub zagubienia należy pamiętać że posterunki Marines są na północy a wróg na południu.

    


   Proponuję jednak zastosować skrypt na usunięcie mapy po starcie dla wyznaczonych osób. Nie stacjonujemy na co dzień w tamtejszej dżungli, więc z perspektywy zwykłych żołnierzy oraz oszczędności czasu jest to lepsze rozwiązanie.

  2. Alienzo

   Alienzo

   O nic się nie bój będą mapy na briefie. Stacjonujecie, czy nie, każdy żołnierz powinien zobaczyć mapę i sytuacje przed zadaniem. A jako że w A3 nie działa nam ostatnio kładzenie mapy na ziemi, poradzimy sobie tak żeby było dobrze.

    

   Bez paniki Maras :)

×
×
 • Dodaj nową pozycję...