Skocz do zawartości

Brick

Sierżant
 • Zawartość

  122
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Brick wygrał w ostatnim dniu 19 Październik 2017

Brick ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

14 Dobry

O Brick

 • Ranga
  Stary użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Lokacja
  Szczecin

Ostatnio na profilu byli

551 wyświetleń profilu
 1. Zachęcam do zamieszczania opinii, uwag oraz fotek. Wszystkim obecnym dziękuję za pierwsze rozegranie. @Stasica - dat ass
 2. Freeze/dropy fps po 2h gry

  I ja również.
 3. Zachęcam do zamieszczania opinii, uwag oraz fotek. Wszystkim obecnym dziękuję za pierwsze rozegranie.
 4. Czy połączone siły piechoty i rozpoznania, przy wsparciu śmigłowca poradzą sobie w przełamaniu się przez czedackie linie?
  ...
  Na pewno nie przy braku żołnierzy! Dołącz do oddziału już teraz!
   

   

 5. Śmiały atak na sztab przeciwnika?

  1. Brick

   Brick

   Nie śmiałbym kraść tak świetnego pomysłu. Każdy wie kto wiedzie w tym prym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   PS. Zapisy już się piszą ;)

 6. co 31 Ostanniy Bastion

  do
  Resztki sił wojsk czarnoruskich zostały zepchnięte przez czedacką partyzantkę ku końcu półwyspu Podagorsk na południu Czarnorusi. Żołnierze będący na skraju wyczerpania i bez nadziei na wsparcie są bliscy kapitulacji, w perspektywie mając nawet oddanie się w ręce bezwzględnych separatystów. Ostatnią nadzieją jest charyzmatyczny podporucznik Gorshkov chcący poprowadzić ludzi i wykonać niespodziewany kontratak który jest dla żołnierzy ostatnią realną szansą. .zapisy-wrapper { margin-left: 50px; margin-right: 50px; } .zapisy-wrapper .opis p { margin-bottom: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p:first-child { margin-top: 1em; } .zapisy-wrapper .opis p::first-letter { padding-left: 15px; font-size: 150%; } .zapisy-app { margin-top: 2em; } .zapisy-app .h1,.h2,.h3 { margin-top: 1em; } .zapisy-app .h1 { font-weight: bold; font-size: 1.5em; } .zapisy-app .h2 { font-weight: bold; font-size: 1.2em; margin-left: 15px; } .zapisy-app .h3 { font-weight: bold; font-size: 1.1em; margin-left: 30px; } .zapis-url { font-size: 0.8rem; text-decoration: none !important; } .zapis-url:hover { color: olivedrab; } .zapisy-log { margin-top: 2em; } .slot { grid-gap: 10px; margin-left: 15px; font-size: 14px; } .slot.wolny { text-shadow: #3CFF0099 1px 0 10px; } .slot .opis { font-weight: bold; } .slot .opcja { font-weight: normal; color: rgba(107, 142, 35, 0.8); } .slot .wpisany { font-weight: normal; font-style: italic; } .zapisanych { margin-top: 1em; margin-bottom: 1em; } @media (max-width: 500px) { .zapisy-wrapper { margin: 0; } .slot { margin-left: 20px; } }
 7. Nowy smartfon

  @Lypton, @Templar. Sytuacja nadal stabilna, wszystko z nim okey. Dobrze służy i sprawdza się. Teraz wyszło LG V30, trochę droższy brat, także warto spojrzeć czy ceny nie pójdą w dół. Chodź i tak te 1700 na allegroszu to cena bardzo rozsądna.
 8. Nowy smartfon

  @Templar, dostałem go przedwczoraj, pierwsze wrażenie - mega. Moim zdaniem bardzo korzystny stosunek ceny do parametrów, wykonania i ficzerów (ekran, podwójny aparat, IP68). Daj mi tydzień żeby zobaczyć jak spisuje się na codzień w akcji.
 9. co 31 Haste Makes Waste

  Najgorsze jest to, że nie mogę znaleźć powodu dlaczego mogłoby tak być. Ja, czasami podczas misji też mam tragiczny spadek ale wtedy pomaga tylko res army.
 10. Tu proszę o uwagi, sugestie, fotki...
 11. A może nowa misja BAFem dziś?

  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  1. Maras

   Maras

   @Cichy konkurencja Ci rośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 12. Nowy smartfon

  @Templar - LG G5 to swoista porażka LG. Ciekawy? Owszem, czasem mówi się, że niedoceniany, aczkolwiek sprzedał się bardzo słabo. Te moduły to marny pomysł. Jego najgorszym atutem jest bardzo słabe spasowanie. Ja bym G5 nie kupował. Następnie po nim przyszło G6, już dobrze wykonany, aczkolwiek jest kolejne ale.... LG G6, w skrócie tegoroczny smartfon z zeszłorocznymi podzespołami. Ale czy to naprawdę przeszkadza? Sądzę, że niekoniecznie. Przez wielu jest ciągle porównywany do Samsunga S8+ i Huawei P10. W jednym w porównań cała trójka określona jest jako: Samsung S8+ - Audi, LG G6 - Volkswagen, Huawei P10 - Skoda, według mnie bardzo trafione porównanie. G6 jest "tani". Z 3300 cena dziś to 1700. Tutaj winna jest temu klątwa G5, ludzie nie zapomnieli, ludzie widzieli trochę słabsze podzespoły, no ludzie tego też nie kupują tyle co innych. Ja planuje zaopatrzyć się w G6 na początku przyszłego tygodnia, zatem jak możesz się chwilkę wstrzymać to mogę zdać Ci relację. Do tej pory siedziałem na Huawei P8Lite i P9Lite. P9Lite, reprezentuje bardzo dobry stosunek jakości do ceny, jeśli nie masz jakichś mega wymagań, to dobry deal.
 13. Proszę o uwagi, opinie, wszystko co może się przydać. Do poprawy: - Intro - Przeciwnicy w budynku TEC - Coś nie halo z zaliczeniem zadań
 14. Udało się upchnąć dodatkowe sloty na dziś wieczór. Zapraszam ;)

   

  https://forum.armacoopcorps.pl/calendar/event/1503-krasnyy-shtorm/

   

 15. Zapraszam, amunicji starczy dla wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   

   

  1. Maras

   Maras

   pytanie na jak długo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

×