Skocz do zawartości

sveterek

Sierżant
 • Zawartość

  299
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana sveterek w Rankingu w dniu 10 Marzec

sveterek posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

44 Wyśmienity

O sveterek

 • Tytuł
  Stary użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Męska
 • Zainteresowania
  Chemia, fotografia, gitara

Ostatnie wizyty

1403 wyświetleń profilu
 1.  

   

  0f58296cc718.jpg

  1. sveterek
  2. Red

   Red

   Widać że Rachoń chce zostać takim polskim Alexem Jones. :D

    

 2. Hydepark

  Było blisko http://www.tvn24.pl/usa-od-katastrofy-lotniczej-w-san-francisco-bylo-blizej-niz-sadzono,761926,s.html
 3. Warto przeczytac, warto obejrzec

  Polacy bohaterstwo mierzą w wiadrach przelanej krwi co powoduje, że porażki traktuje się u nas jak zwycięstwa. Powstanie Warszawskie było aktem szaleństwa i niczym nie da się tego usprawiedliwić. Śmierć i przegrana NIE JEST sukcesem i choćby zginęło milion Polaków, a matki próbowałyby zatykać niemieckie działa swoimi dziećmi to nie należy tego świętować (należy tylko czcić jak pamięć o zmarłym, który wszedł pod auto na czerwonym świetle). Oczywiście zwykłych ludzi nie można o nic obwiniać bo działali pod dyktando szaleńców, którzy postanowili atakować mimo fatalnej sytuacji zaopatrzeniowej i praktycznie zerowych szans powodzenia. Znam osobę która przeżyła wojnę i o PW wypowiada się w samych najgorszych słowach, co ciekawe nie jest wyjątkiem. Niestety ta zgniła mentalność nadal krąży we krwi wielu ludzi co łatwo zauważyć po stanie naszej armii (nie mówię o jednostkach specjalnych), która w przypadku poważnego konfliktu (czy to z Rosją czy z Niemcami) może posłużyć przez klika dni jako mięso armatnie. Polska tak bardzo dostała po du**e, a nadal nikomu nie przyszedł do głowy pomysł poważnej modernizacji armii. Same pensje zwykłych żołnierzy są śmieszne i za takie pieniądze nie skoczyłbym nawet z wysokiego murka, nie mówiąc już o narażaniu życia. Państwo od lat zajmuje się totalnymi pierdołami, utrudniając życie zwykłym obywatelom, a na wojsko i policję kładzie lachę. Kupnem jakiś zakichanych śmigłowców żyje całe państwo i każdy Janusz staje się ekspertem od sił powietrznych, a działkowe grille aż huczą od dyskusji czy lepiej kupić Caracala, czy może Black Hawka. Organizuje się jakieś idiotyczne spotkania gdzie demonstrowane są nowe karabiny, które armia dostanie za 80 lat, albo nigdy. Ludzie w ogóle nie powinny o tym widzieć. Eksperci powinni w tajemnicy wybierać najlepszy sprzęt, a zwykły Janusz powinien mieć tylko pewność, że w razie wojny bronią go najlepsi ludzie z najlepszym wyposażeniem. Przyjdzie taki czas, że w Europie znowu wybuchnie konflikt, Polska znowu zostanie zmieciona z mapy i jeśli jakimś cudem się odrodzi to zaraz pojawią się cholerni "patrioci" którzy będą wspominać jak pięknie i bohatersko ginęli nasi żołnierze nie widząc nawet przeciwnika bo rakiety leciały z powietrza.
 4. Hydepark

  NASA dzieli się archiwalnymi nagraniami z testów. https://www.youtube.com/channel/UCLsYrDS9jYL_dO1g8qe2ctw
 5. Może dziś :)

   

   

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. czarek90

   czarek90

   A przewidziałeś jakieś miejsca dla piechoty w tej misji :animatedwink:?

  3. sveterek

   sveterek

   Każdy znajdzie coś dla siebie :2guns:

  4. czarek90

   czarek90

   Chętnie bym coś dziś polatał, pytanie tylko czy byłoby dziś wystarczająco dużo osób?

 6. Hydepark

  Coś tu nie gra http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/polska,28/w-lodzi-juz-ciemna-noc-a-w-poznaniu-blekitne-niebo-posel-pisze-my-wyjasniamy,236776,1,0.html
 7. M.A.D.

  Świetny klimat i mimo krótkiej gry bawiłem się bardzo dobrze. Jeśli w misji czeka nas tak ciężka walka i dodatkowo spadają pociski to może warto wzmocnić graczy modułem 2-3 razy
 8. Hydepark

 9. Hydepark

  Admini
 10. [02.07.2017] Co 28 Szwadron

  Misja bardzo fajna i klimatyczna. Sporo akcji i spora dynamika na początku. Wydaje mi się jednak, że jak na tak ogromną siłę ognia mogłoby być o wiele więcej przeciwników, wliczając w to kilka wjeżdżających btrów Na lotnisku może jakieś AA, żeby śmigła nie mogły jednym przelotem załatwić całej misji.
 11. Idzie ktoś jutro na opka ? 

 12. Hydepark

  Przygotowywania do powitania uchodźców!
 13. [UNSUNG][23.06.2017] JO 36 Lazy Day in Vietnam

  LAZY DAY IN VIETNAM Jest rok kwiecień 1968 roku. W trzy miesiące po rozpoczęciu ofensywy Tet działalność partyzancka Vietcongu daje się we znaki na wszystkich odcinkach. W dolinie Da Krong, sąsiadującej z granicą Laosu, często dochodzi do incydentów. Partyzantka dostaje coraz lepsze wyposażenie. Dochodzi do regularnych krwawych potyczek w ciężko dostępnych, gęsto zarośniętych górzystych terenach. Kompania F z 2-ego Batalionu 101 dywizji powietrzno-desantowej, stacjonuje w FOB SARGE. Ich rejon odpowiedzialności to około 25 km2 terenu. Ostatnimi czasy, przez pewne napięcia polityczne, zakazano całkowicie wypadów za granicę, na teren Laosu. Vietcong wykorzystuje to do magazynowania, na terenie sąsiedniego państwa sporych zasobów, które później rozprowadzane są na resztę południowego Wietnamu, poprzez rozbudowany system rzek. DANE WYWIADOWCZE: Do udziału w rozgrywce NIE JEST WYMAGANY DLC APEX. Jeśli zapełnimy ponad 24 sloty, rozegramy misję główną. Jeśli nie, rozegramy przygotowaną misję zapasową. ROZPISKA:
×